Projekty z poddaszem użytkowym

Jak urządzić poddasze?
Domowe poddasze, skosy, spadki i pomysły na ciekawą aranżację pokoju na poddaszu. Meble, projekty, pogaduszki - spytaj, podsuń, zdradź patenty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Projekty z poddaszem użytkowym

Post autor: Dorota40 »

Macie jakies fajne do pooglądania projekty z poddaszem użytkowym?
Ja na stronach biura projektowego dominanta trafiłam na top 12 najcześciej wybieranych projektów no i z tego co widzę to własnie większość z poddaszem użytkowym. Jest na czym zawiesic oko - jak uważacie?

No i jak wam się takie projekty widzą?
Obrazek Obrazek
Źródło fotek: strona główna dominanta.pl, top12
Pan Strach
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Projekty z poddaszem użytkowym

Post autor: anija35 »

Mi się podobają, chociaż ja lubię wyróżniać się od innych, więc bym stawiała bardziej na indywidualny projekt z pomocą fachowców. Jakich byście polecili mi ?
akacja21
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 18, 2013 3:48 pm

Re: Projekty z poddaszem użytkowym

Post autor: akacja21 »

A skąd jesteś? Bo wiesz nie wszyscy fachowcy po całej Polsce jeżdżą, a ja też lubię indywidualizm, całe wnętrze miałam robione na zamówienie a jestem z okolic Gdyni.
JacekPP
Zaglądacz forumowy
Posty: 29
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Projekty z poddaszem użytkowym

Post autor: JacekPP »

Poddasze to idealne miejsce na sypialnie, chociaż później będzie trzeba do niej wchodzić to jest ciężkie :)
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Projekty z poddaszem użytkowym

Post autor: kalioppe »

Zajrzyj tu: dobredomypl/projekty/nowe-projekty. Siostra niedawno u nich zamawiała projekt, właśnie z poddaszem użytkowym.
Przyznam, że osobiście też mi się podobają takie projekty, bo są bardzo funkcjonalne. Sypialnia na poddaszu - marzenie! :)
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Projekty z poddaszem użytkowym

Post autor: Zbig55 »

Poddasza mają swoją droga cechę, mianowicie okna dachowe są koszmarnie drogie i chcąc doświetlić odpowiednio wnętrze, powinniśmy liczyć się z duzymi kosztami.
Awatar użytkownika
Mokana
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 12:14 am

Re: Projekty z poddaszem użytkowym

Post autor: Mokana »

Mi marzy się właśnie takie poddasze. Co prawda mam możliwości, tylko jak na razie funduszy brak. Obiecałam sobie jednak, że kiedyś na pewno moje marzenie się spełni. :) Chciałabym na poddaszu mieć kuchnię połączoną z salonem. :)
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Projekty z poddaszem użytkowym

Post autor: Kobite »

Tylko i wyłącznie robienie z poddasza magazynu, albo w ogóle zostawienie go pustego to strata pieniędzy moim zdaniem.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Projekty z poddaszem użytkowym

Post autor: Arek454 »

No to może warto w takim razie sprawdzić również projekty domów z biura architektonicznego Archon. Warto sprawdzić ich oferty i warunki, bo akurat można je kupić w naprawdę dobrych cenach dopasowanych do aktualnych przepisów i też dają możliwość wprowadzenia zmian indywidualnych przy adaptacji. Ja osobiście jestem pozytywnie zaskoczona ilością możliwości i też genialnych projektów parterowych z pięknymi przeszkleniami i wyjściem na taras.
ODPOWIEDZ