Sauna na poddaszu??

Jak urządzić poddasze?
Domowe poddasze, skosy, spadki i pomysły na ciekawą aranżację pokoju na poddaszu. Meble, projekty, pogaduszki - spytaj, podsuń, zdradź patenty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
joaśka
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: pt wrz 04, 2015 9:34 am

Re: Sauna na poddaszu??

Post autor: joaśka »

Trzeba by zapytać fachowca, który zobaczy dom i sie wypowie. Dzis robi się dużo "dziwnych" rzeczy i dostosowuje do indywidualnych wymagań. Jedno co trzeba też wziąć pod uwagę (przynajmniej tak mi sie wydaje) to miejsce do schłodzenia się.
Pan Strach
Margo
Zaglądacz forumowy
Posty: 18
Rejestracja: śr lip 01, 2015 6:43 pm

Re: Sauna na poddaszu??

Post autor: Margo »

RudaMaryla pisze:Bardzo fajny pomysł. Sądzę, że skoro jest za co, jest pomysł, to można pokusić się o takową. Mnie z kolei marzy się sauna na zewnątrz, w ogrodzie, lub chociaż taki mały basenik z podgrzewaną wodą, taka wanna z bąbelkami... No ale na razie jestem na etapie zbierania środków. :evil:
Też o tym marzę :)
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Sauna na poddaszu??

Post autor: Kobite »

To nie ma co marzyć tylko trzeba brać się do roboty, zebrać kasę i jak jest miejsce sobie zamontować taką saune. Sam jakiś czas temu przeglądałem ofertę producenta saun. Megiw robi bardzo ciekawie wyglądające sauny domowe, ogólnie pewnie wiele osób marzy o takiej saunie w domu, a koszt zużytej energii wcale nie jest duzy.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Sauna na poddaszu??

Post autor: Martis04 »

Nie wiem, czy poddasze to dobre miejsce... Jakoś sauna bardziej kojarzy mi się z pomieszczeniem na niższych kondygnacjach.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Sauna na poddaszu??

Post autor: Gemma »

Ciekawe, mnie się sauna raczej kojarzyła z dolnymi częsciami domu... chociaż w sumie na poddaszu duzo cieplej jest...
ODPOWIEDZ