Huśtawka na poddaszu?

Jak urządzić poddasze?
Domowe poddasze, skosy, spadki i pomysły na ciekawą aranżację pokoju na poddaszu. Meble, projekty, pogaduszki - spytaj, podsuń, zdradź patenty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Huśtawka na poddaszu?

Post autor: Aleksandra »

Moja babcia miała takie wysokie, stare poddasze, gdzie wisiała za dzieciaka huśtawka, i szaleliśmy równo..
Dziś marzy mi się coś podobnego - ale czy takie huśtawki montuje się jakoś łatwo?
Przyznam, że nie widzę jakoś siebie z wiertarą i wkręcaniem zabawki w sufit...
:?:
Pan Strach
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Huśtawka na poddaszu?

Post autor: katarynka »

hehe no chyba musiałabyś kogoś zatrudnić do tego, ale najpierw sprawdzić stan techniczny, wiesz po prostu lepiej upewnić się, ze taka huśtawka będzie bezpieczna dla korzystających ;)
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Huśtawka na poddaszu?

Post autor: Rafal »

Oj taka huśtawka to moje marzenie :) W wolne zimowe chwilę:) Jednak jeżeli chcesz takie coś zamontować to proponuje zamówić specjalną osobę do tego :)
Pawel
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:23 pm

Re: Huśtawka na poddaszu?

Post autor: Pawel »

Moim zdaniem jest to znakomity pomysł, jednak aby zamontować huśtawkę to nie potrzebujesz specjalisty musisz tylko uważnie patrzeć jak ją montujesz przecież w sklepie masz osoby, możesz się ich zapytać o szczegóły.
Jurek
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 19, 2013 11:28 am

Re: Huśtawka na poddaszu?

Post autor: Jurek »

Jest to jak wędrówka do przeszłości jak byłem mały to było właśnie moje marzenie aby mieć swoją własną huśtawkę na poddaszu.
Lukasz
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: pn sie 19, 2013 11:28 am

Re: Huśtawka na poddaszu?

Post autor: Lukasz »

Ja osobiście uważam, że huśtawka w domu to nie będzie dobry pomysł ponieważ po co ciągle siedzieć w domu, przecież można ją zrobić na podwórku a tam jest świeże powietrze.
Jurek
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 19, 2013 11:28 am

Re: Huśtawka na poddaszu?

Post autor: Jurek »

Lukasz pisze:Ja osobiście uważam, że huśtawka w domu to nie będzie dobry pomysł ponieważ po co ciągle siedzieć w domu, przecież można ją zrobić na podwórku a tam jest świeże powietrze.
W sumie dobra uwaga, jednak co wtedy gdy na podwórku będzie zimno a trzeba jakoś dzieci zabawić? To i to moim zdaniem jest dobre :)
kaka2
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: śr sie 21, 2013 9:50 am

Re: Huśtawka na poddaszu?

Post autor: kaka2 »

Sama też myślę o huśtawce dla synka tyle że w mieszkaniu. Są chyba takie grube pręty rozporowe do zawieszenia w wejściu do pokoju a na nim huśtawka. Ale to poddasze super, ja bym się nawet nie zastanawiała tylko do dzieła.
diora
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 9:00 am

Re: Huśtawka na poddaszu?

Post autor: diora »

Świetna sprawa, tylko trzeba dopilnować żeby huśtawka była stabilna (w końcu nie chcemy żeby komuś stała się krzywda).
Damian
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Huśtawka na poddaszu?

Post autor: Damian »

hehe, jeśli tylko jest miejsce to why not - obecnie jest wiele rozwiązań, które łączą krzesło wraz huśtawką co jest dobrym rozwiązaniem
ODPOWIEDZ