Kredyt na wykończenie poddasza

Jak urządzić poddasze?
Domowe poddasze, skosy, spadki i pomysły na ciekawą aranżację pokoju na poddaszu. Meble, projekty, pogaduszki - spytaj, podsuń, zdradź patenty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Kredyt na wykończenie poddasza

Post autor: Anita12 »

Jaki kredyt będzie najlepszym rozwiązaniem jeśli chcemy wykończyć poddasze, żeby nadawało się do użytkowania?
Odpada pożyczka hipoteczna, bo hipotekę już mamy.
Czytałam już różne opinie o kredytach na tym forum co tu podlinkowałam, ale wciąż mam pewne wątpliwości.
Przede wszystkim nie jestem pewna ile będzie kosztowało wykończenie poddasza. Jak to oszacować?
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Kredyt na wykończenie poddasza

Post autor: kangurka »

Myślę, że sprawdzą się w tym wypadku kredyty gotówkowe dobrych banków. Zajrzyj do porównywarki i zadecyduj, która oferta najbardziej spełnia Twoje oczekiwania.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Kredyt na wykończenie poddasza

Post autor: Kobite »

Dokładnie forum lub jakaś porównywarka w tej chwili akurat w tym aspekcie jest całkiem spory wybór. Przykładowo http://www.terve.pl/ bardzo dobrze rozbudowana i prosta w obsłudze porównywarka usług bankowych zarówo kredytów jak i kont bankowych czy inwestycji. Na pewno przy szukaniu kredytu pozwala oszczędzić i to nie małe pieniądze.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Kredyt na wykończenie poddasza

Post autor: AlaKawa »

Moim zdaniem jeżeli nie mamy fizycznie możliwości wykończenia poddasza za gotówkę, faktycznie warto zdecydować się na jakąś ofertę pożyczkową. Sama na pewno póki co wybrałabym tą od Ferratum Bank. Można tam bowiem nie tylko uzyskać gotówkę na dany cel, ale przy okazji w ramach Jesiennego konkursu, wygrać fajne nagrody rzeczowe. Z resztą warto poczytać więcej na ten temat na stronie ferratum.l/jesienny-konkurs-ferratum-bank. Powiem Wam szczerze, że sama nawet zaczęłam się zastanawiać, czy nie potrzebuję nowej pralki:)
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Kredyt na wykończenie poddasza

Post autor: Majeczkaa »

Ja również jestem zdania, że warto jest zastanowić się nad pożyczką, ale osobiście nie brałabym jej w parabankach ze względu na dużo większe koszty spowodowane większym oprocentowaniem, większą prowizją od udzielenia kredytu. Poza tym te wszystkie chwilówki udzielane są na bardzo krótki okres czasu a mało kto z nas jest w stanie spłacić kilka tysięcy kredytu w 1-2 miesiące. Mogę polecić Wam tą ofertę kredytu gotówkowego bzwbkpl/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy/kredyt-gotowkowy . Jest to oferta Banku Zachodniego WBK.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Kredyt na wykończenie poddasza

Post autor: Martis04 »

No jeżeli ktoś nie ma innego wyboru to kredyt jest tutaj ratunkiem i rozwiązaniem. Niestety....
Młynarczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 01, 2015 10:06 am

Re: Kredyt na wykończenie poddasza

Post autor: Młynarczyk »

Jeśli już wiązać sobie pętlę kredytową na szyję to tylko w normalnym banku, żadne parabanki czy chwilówki. Kilka lat temu wzięliśmy kredyt na budowę domu, kwota z zapasem właśnie na prace wykończeniowe i urządzanie. Oczywiście najpierw było gruntowne przeliczanie wszystkiego i tego ile jesteśmy sami w stanie wyłożyć no i porównywanie ofert. Teraz już jesteśmy na etapie ostatnich prac na poddaszu które do tej pory stało puste. Z wypożyczonej kwoty została jeszcze część na zlecenie do zewnętrznej firmy JANERBUD wykończenia poddasza, które będzie zagospodarowane jako moja pracownia.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Kredyt na wykończenie poddasza

Post autor: kapitalna »

wiele osób decyduje się na taki kredyt, ale pamiętajcie by dobrze wszystko przeanalizować. bo jeśli tego nie zrobimy to ryzykujemy popadnięciem w długi. mój znajomy miał taką sytuację i był już zmuszony wziąć kredyt oddłużeniowy
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Kredyt na wykończenie poddasza

Post autor: duser »

Myślę, że na taki cel śmiało można wziąć pożyczkę przez internet. Pod adresem: https://taniopozyczam.pl/pozyczka-gotowkowa-online udało mi się znaleźć informacje na ten temat i możliwe jest tutaj zaciągnięcie właśnie takiej pożyczki
ODPOWIEDZ