Obrazy na ścianę

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: raczek »

Ja maluje sama obrazy, wiec moje ściany są nimi wypełnione. Nie sa to dzieła sztuki, ale są moimi dziełami. Nie chciałabym u sibie w mieszkaniu cudzej twórczości, chyba że byliby to mistrzowie pędzla.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: Aleksandra »

A słyszeliście o plakatach metalowych?
W serwisie http://www.printposter.pl/ robią takie z własnych zdjęć i drukują do wybranego formatu na blachach - z tego co wyczytałam, to jedyni w Polsce.

W sumie extra sprawa: można sobie np wykonać wielkie zdjęcie dziecka, czy jakieś pamiątkowe ujęcie z wycieczki i zamontować na ścianie, a żeby trwałość była większa, to zamiast papierowego plakatu co to się może podrzeć - blacha.
Oryginalne, co to ludzie nie wymyślą 8-)
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: Dorota40 »

no i na pewno tańsze niż oryginalne obrazy :)
a bardzo efektowne.
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: Agata Malinowska »

Świetne są te plakaty :) Jeśli ma sięmieszkanie w odpowiednim klimacie to rzeczywiście mogą je ozdabiać.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: kangurka »

Dorota40 pisze:no i na pewno tańsze niż oryginalne obrazy :)
a bardzo efektowne.
Też mi się taka opcja bardzo podoba.
Michalski
Zaglądacz forumowy
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 09, 2016 8:32 am

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: Michalski »

mieszkanie musi miec to cos inaczej jest bez wyrazu. Ja korzystalam z pomocy porjektantki.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: Martis04 »

Obraz czasem potrafi naprawdę pięknie "odświeżyć" wnętrze ;) Sama taki w salonie mam.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: Majeczkaa »

Ja uwielbiam sztukę we wnętrzach – o ile jest gustownie dopasowana i nie ma w niej przesady oczywiście. Często trafiałam na wnętrza, w których bez ładu i składu natrafić można było na wszystko – obrazy, rzeźby i tak dalej, często niedopasowanych do siebie ani tematycznie, ani stylistycznie. Decydując się na sztukę w mieszkaniu trzeba jednak mieć gust i wyczucie estetyki – a to niestety coraz bardziej zatracone w naszym społeczeństwie, jak mi się niestety zdaje :(. Osobiście poluję na dzieła, które od razu do mnie w jakiś sposób przemówią i wiem, że będą pasowały do istniejącej aranżacji (lub bezproblemowo da się ją pod dany obraz zmienić – tak też bywa). Dlatego też dość często odwiedzam aukcje dzieł sztuki, szczególnie upodobałam sobie ten dom aukcyjny: https://desa.pl . W najbliższym czasie odbędzie się niezwykle interesująca aukcja, której tematem przewodnim jest Młoda Sztuka – zapowiada się naprawdę dobrze :).
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: designerka »

Ja nie przepadam za obrazami. Wolę zdjęcia w ramkach, plakaty. Podobają mi się galerie z ramek różnej wielkości.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Obrazy na ścianę

Post autor: Hyorin »

A może warto samemu namalować po numerach? Fajna zabawa i duma z własnego dzieła, można tanio kupić w necie
ODPOWIEDZ