Jak sprawdzi się wieszak na rowery?

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Jak sprawdzi się wieszak na rowery?

Post autor: Mikowicz »

Mieliście już cokolwiek do czynienia z takimi wynalazkami?
Jak sprawdzają się w praktyce wieszaki na rowery?
Zastanawiam się nad zakupem. Nawet calus-ppl/51-wieszaki-na-rowery znalazłam spory wybór.
Chciałabym jednak poznać wasze opinie, zanim zdecyduję się na cokolwiek.
Wprowadzają jakiś porządek w jednośladach?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Jak sprawdzi się wieszak na rowery?

Post autor: Hyorin »

Jak dla mnie to takie coś tylko niepotrzebnie zajmuje miejsce. Ja rower zawsze stawiam w garażu.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jak sprawdzi się wieszak na rowery?

Post autor: designerka »

Moim zdaniem taki wieszak na rower z powodzeniem można zawiesić także w garażu. Będzie zajmował znacznie mniej miejsca. Tylko żeby utrzymał pojazd musi być dobrze wkręcony. Z pewnością warto postawić więc na wysokiej jakości wkręty, które go utrzymają. Tutaj: incoppl/49,309,blachowkret-stozkowy-z-gniazdem-krzyzowym-din-7982-a2 macie wytrzymałe blachowkręty o różnych gniazdach. Sprawdźcie!
ODPOWIEDZ