Warto oddać do renowacji stary obraz?

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Warto oddać do renowacji stary obraz?

Post autor: Mikowicz »

Co o tym sądzicie?
Warto oddać takie coś do odnowienia? Widziałam tutaj ppkzpl/konserwacja-dziel-sztuki/ co dokładniej obejmuje taka fachowa konserwacja dzieł sztuki.
Może rzeczywiście warto byłoby zdecydować się na takie prace?
Wtedy udałoby się zachować na dłużej efekt obrazu.
Co radzicie?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Warto oddać do renowacji stary obraz?

Post autor: Hyorin »

Pewnie, że warto. Szczególnie jeśli ma dla nas jakąś wartość sentymentalną, wtedy warto obraz odnowić.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Warto oddać do renowacji stary obraz?

Post autor: designerka »

Jestem tego samego zdania. Jeśli jest to ważny obraz, to dobrze jest oddać go do renowacji i się nim cieszyć przez wiele lat.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Warto oddać do renowacji stary obraz?

Post autor: AlaKawa »

Faktycznie, jeżeli obraz ma dla nas dużą wartość, na pewno zdecydowanie się na jego konserwację będzie dobrym pomysłem. Sama niestety w domu nie posiadam żadnych dzieł tego typu, dlatego zastanawiam się nad taką opcją jak fotoobraz, na którym będą moje dzieci. Co sądzicie o takim pomyśle? Może ktoś z Was zdecydował się na ofertę Foto na płótnie i powie mi, czy jest zadowolony? :)
ODPOWIEDZ