Fototapety przez internet?

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Fototapety przez internet?

Post autor: Anita12 »

Ktoś z Was kiedyś kupował fototapetę przez internet?
Zastanawiam się nad zamówieniem takiej tu: mural24pl/ i chociaż wzory do wyboru są naprawdę ciekawe, trochę niepokoję się o efekt końcowy - macie jakieś doświadczenie z takimi zakupami?
Pan Strach
miminka210
Świeżak na forum
Posty: 12
Rejestracja: śr paź 23, 2013 5:38 pm

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: miminka210 »

Ja zamawiałam jeden raz, ale na specjalne zamówienie z fotografią weselą. I jestem zadowolona. W internecie znajdziesz taniej i do tego większy wybór.
Magdalena30
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: Magdalena30 »

Ja ostatnio zamawiałem fotatapety przez internet i myślę, że jest to o wiele lepsza opcja niż w sklepie, gdyż tutaj masz o wiele większy wybór i niższe ceny.
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: yettie »

Ja niedawno odkryłam w sieci fajny sklep z fototapetami. KNOR oferuje fototapety, obrazy, plakaty i fotoramki. Każdy sam może zdecydować o tym jaki wzór wybrać - można wybierać spośród ponad 20 mln gotowych zdjęć bądź przesłać własne zdjęcia. Do tego można wybrać dowolny wymiar, dodać odpowiednią ramkę czy efekt. Fajna sprawa :)
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: Aleksandra »

Knor? a oni nie są od przypraw?:)
a tu: viewtopic.php?f=14&t=180&p=2482#p2482 zostawiałm namiar do plakatów metalowych na ściany - fajna sprawa
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: OlaPe »

Ja zamawiałam fototapetę przez internet i powiem szczerze, że myślałam, że kolory będzie miała bardziej żywe. Na zdjęciu wyglądała lepiej...
Awatar użytkownika
Bimbek
Zaglądacz forumowy
Posty: 42
Rejestracja: śr lip 01, 2015 4:33 pm

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: Bimbek »

OlaPe pisze:Ja zamawiałam fototapetę przez internet i powiem szczerze, że myślałam, że kolory będzie miała bardziej żywe. Na zdjęciu wyglądała lepiej...
Ja też zamawiałem przez net. Co prawda kolory w porządku, ale trochę rozczarował mnie efekt końcowy, gdy tapeta była już na ścianie. Nieco inaczej to sobie wyobrażałem. No ale w tym przypadku to akurat nie ma znaczenia czy zakup był przez net czy w sklepie stacjonarnym :)
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: Majeczkaa »

Też zastanawiam się nad zamówieniem fototapety przez Internet, bo jest to po prostu tańsze, a także w sklepach internetowych mają dużo większą ofertę. Sprawdzałam juz oferty sklepów stacjonarnych i w zasadzie w żadnym z nich nie było niczego, co by mnie zainteresowało. Najciekawsze tapety widziałam w tym sklepie decomaniapl/fototapety.html i właśnie nad zakupem tych tapet zastanawiam się. Ktoś z Was robił zakupy w tym sklepie? Orientujecie się jak są wysyłane takie fototapety? Wiecie w ogóle, czy ciężko się je kładzie na ścianie i czy trzeba używać jakiegoś specjalnego kleju do tapet, czy może wystarczy zwykły klej do tapet?
SzablonStudio
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 18, 2015 9:43 am
Lokalizacja: Częstochowa
Kontaktowanie:

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: SzablonStudio »

Majeczkaa pisze:Orientujecie się jak są wysyłane takie fototapety? Wiecie w ogóle, czy ciężko się je kładzie na ścianie i czy trzeba używać jakiegoś specjalnego kleju do tapet, czy może wystarczy zwykły klej do tapet?
Fototapeta najczęściej podzielona jest na kilka mniejszych części i wysyłana w kartonowej tubie, która chroni ją przed uszkodzeniem. Jeśli chodzi o jej naklejanie to nie jest to skomplikowana czynność i wygląda tak samo jak naklejanie zwykłej tapety. Jeśli kiedykolwiek tapetowałeś ścianę to poradzisz sobie również z naklejeniem fototapety, w innym przypadku lepiej zlecić to zadanie fachowcom. Zachęcam również do zapoznania się z ofertą sklepu .
Awatar użytkownika
magravek
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 12:07 pm

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: magravek »

Zdecydowanie lepiej kupować tapety na ścianę jak i fototapety przez internet bo ceny tapet od dobrych producentów są niższe niż w sklepach stacjonarnych, a i wybór jest o wiele większy. Patrząc na ofertę popularnego sklepu centrumtapet pl można przeglądać dziesiątki wzorów i grafik, które każdy łatwo dobierze do swoich potrzeb.
ODPOWIEDZ