Fototapety przez internet?

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: Kobite »

No ja sobie nie wyobrażam jak można to inaczej zamówić, w marketach czasami mają jakieś wzory do wyboru, ale tego jest bardzo mało, a jeśli chodzi o zamówienie, które można dokonać przez internet to proszę - dekowizjapl/ w jednym miejscu kilkaset tysięcy gotowych wzorów, a do tego możecie przesłąć własne, dla mnie zmawianie fototapety w inny sposób niż przez internet jest po prostu ograniczaniem własnego wyboru, a więc głupotą, ale to moje zdanie.
Pan Strach
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: AlaKawa »

W pełni zgadzam się z opinią mojego przedmówcy. Faktycznie w marketach budowlanych możemy nabyć fototapety, ale niestety ich wybór nie jest duży, a przy tym nie możemy tam chociażby wybrać określonego rozmiaru tapety. Dlatego też moim zdaniem, warto korzystać z takich ofert jak ta w pixers.pl/fototapety . Prowadzona jest tutaj bowiem sprzedaż ogromnej ilość motywów, przeznaczonych. Poza tym możemy wybrać podkład, na jakim powstanie fototapeta, a tym samym umieścić ją potem nawet w kuchni, czy łazience.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: brutus »

A nie lepiej zamiast fototapety, zamówić typową, standardową tapetę ścienną? Spory jest ich wybór w sieci. Na przykład na sklepie innetapety.pl jest ogromny wybór. Mają też fototapety.
Młynarczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 01, 2015 10:06 am

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: Młynarczyk »

Ja wpisałem w google frazę 'fototapeta miasto' i trafiłem do sklepu fototapetka.eu i wydaje mi się, że tam jest na prawdę jest tam spory wybór fototapet różnego typu i do różnych pomieszczeń. Moim zdaniem warto tam brać fototapety.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: designerka »

Najlepiej szukać w ten sposób. Warto także projektować fototapetę samodzielnie. Dzięki temu ma się niepowtarzalne wnętrze.
Młynarczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 01, 2015 10:06 am

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: Młynarczyk »

Wciąż widzę, że są dwa obozy. Kupowanie sacjonarnie i przez internet. Połączmy to, sprawdzając jakość czy wzór tapet, a kupując przez Internet. Ceny są zauważalnie niższe. Z resztą teraz tego typu materiały dekoracyjne są na wysokim poziomie. Jestem sam w trakcie remontu i to nie jest już kwestia ryzyka, kupuję tapety, a wczoraj nawet fototapetę przez internet. Sklep w którym się zaopatruje 'Tapetuj.pl', ma naprawdę szeroki wachlarz tapet i fototapet, a co mnie nawet ostatnio zaskoczyło, mają tapety do malowania. Mimo, żenie potrzebuję, to myślę, żeto ciekawa sprawa zarówno do pokoju dziecięcego, jak i artystycznej duszy, która sama stworzy własne dzieło sztuki na ścianie. Wybór tapet i fototapet w necie jest tak ogromny, że życia Ci nie wystarczy na przeglądnięcie wszystkich aranżacji. :)
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: adik356 »

A ja uważam,że kupowanie w sieci to fajna sprawa. Raz,że oszczędzamy czas a dwa - często także pieniądze. Nierzadko ceny w sklepach online są niższe niż w tych stacjonarnych. Jeśli chodzi o fototapety mogę podesłać namiar na topprintspl/fototapety/kategorie . Mają tam spory wybór, fajne wzory i przede wszystkim nie jest drogo. Warto sobie zerknąć.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: designerka »

Wydaje mi się, że w sieci jest największy wybór. Warto więc zamówić w ten sposób fototapety.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: kapitalna »

No chyba lepiej szukać w internecie, bo wybór jest większy i też łatwiej o niższe ceny. Jakbym miała coś polecić to fototapety w kwiaty - najłatwiej z tym motywem stworzyć piękne wnętrze. I można wykorzystać w dowolnym pomieszczeniu, czy to w sypialni, kuchni czy przedpokoju
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Fototapety przez internet?

Post autor: Hyorin »

Kupowałam, byłam bardzo zadowolona. Grunt to dobrze przeczytać opis i sprawdzić, jakie wymiary ma zamawiana fototapeta
ODPOWIEDZ