Obrazy w domu - jakie?

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Obrazy w domu - jakie?

Post autor: siedemosiemdwa »

Mnie właśnie sztuka nowoczesna nie przekonuje. Ostatnio zakupiłam reprodukcje rękopisów van Gogha - cztery rękopisy w jednej, wspólnej ramce. Bardzo elegancko to wygląda w salonie.
Pan Strach
Michalski
Zaglądacz forumowy
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 09, 2016 8:32 am

Re: Obrazy w domu - jakie?

Post autor: Michalski »

z widokami. Np. jakas laguna, czy cos w ten deseń. Lubie tez motywy kwiatowe..... Albo takie obrazy że na jeden skaldaja się trzy...
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Obrazy w domu - jakie?

Post autor: Hyorin »

Ja lubię obrazy na płótnie, takie składające się z wielu części. Tutaj jest taki piękny obraz sprzedajemypl/obraz-nowoczesny-drukowany-na-plotnie-5-czesci-wiele-wzorow-nr45271247 . Wzór można sobie wybrać, jest kilka propozycji, więc na pewno coś pod siebie można wybrać.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Obrazy w domu - jakie?

Post autor: Majeczkaa »

Dobranie odpowiednich obrazów do wnętrza to naprawdę ciężka sztuka – a zarazem bezkresny horyzont możliwości, bo w ten sposób naprawdę możemy wyrazić i podkreślić funkcję danego miejsca czy nasz własny charakter : ). Ja aktualnie cierpię na odwrotny problem – mam za dużo obrazów w domu i czas z niektórymi się pożegnać. Żeby było jednak ciekawiej planuję to zrobić na aukcji. Interesuje mnie wystawienie ich na licytacji Desy – tutaj jest opisane jak to zrobić desapl/pl/pages/19/oceny i wydaje mi się, że to może być bardzo interesujące rozwiązanie : ).
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Obrazy w domu - jakie?

Post autor: Hyorin »

Ja zamiast obrazów wole plakaty, wnętrze jest bardziej nowoczesne wtedy. No i są tańsze :D
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Obrazy w domu - jakie?

Post autor: Gemma »

A ja wolę obrazy:) Plakaty też są spoko, ale taki olejny obraz, abstrakcja albo kopia Van Gogha to jest jednak coś! Jak ładnie namalowany, można się patrzeć godzinami:D
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Obrazy w domu - jakie?

Post autor: niewazne »

Własny. Ja np lubię gdy jest harmonia kolorystyczna w całym domu gdzie główna rolę kolorystyczną odgrywają dodatki a nie główne meble.Mam dużo kwiatow które ożywiają wszechobecną szarość. Jednym to się będzie podobać inny poiwe ze w salonie ściana ma być fioletowa lub granatowa bo taka moda. Także ja polecam tak jak się dobrze czujemy.

Jeśli szukacie inspiracji, polecam tę stronę:
domywstylupl/blog/2016/04/19/przeglad-najpopularniejszych-stylow-w-aranzacji-wnetrz/

Jest tutaj przegląd styli urządzania wnętrza.
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Obrazy w domu - jakie?

Post autor: kowalDobra »

Polecam obrazy drukowane na płótnie - wybieramy zdjęcia naszych bliskich, a wyglądają jak namalowane ;) zajebista opcja, którą warto się zainteresować :)
Viksa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 8:25 am

Re: Obrazy w domu - jakie?

Post autor: Viksa »

Ja stawiam na własny gust tyle co by kolorystycznie pasowało do wnętrza, w sypialni mam lecące żurawie w japońskim stylu. W salonie mam zdjęcia i obraz własnej produkcji.
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Obrazy w domu - jakie?

Post autor: kowalDobra »

Bardzo fajną i niedrogą opcją są obrazy drukowane na płótnie, dzięki którym wydrukujemy co tylko chcemy, a jednocześnie będzie wyglądać przepięknie i ze stylem :-)
ODPOWIEDZ