Dekoracje drewniane

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Dekoracje drewniane

Post autor: Hyorin »

Jakie dekoracje drewniane polecacie do skandynawskiego wnętrza? Nie umiem na nic się zdecydować....
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Dekoracje drewniane

Post autor: Hyorin »

Martis04 pisze: czw gru 22, 2016 10:55 am Takie ozdoby są teraz hitem ;) Mi się bardzo podobają ale nie potrafiłaby takich wykonać, a szkoda :(
Można też kupić w Internecie od rękodzielników, głowa do góry :D
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Dekoracje drewniane

Post autor: Hyorin »

Drewno nie wychodzi z mody, ale nie będzie pasować do każdego wnętrza. Nie wyobrażam sobie np. w minimalistycznym wnętrzu takich ozdób
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Dekoracje drewniane

Post autor: alenka »

Uwielbiam drewno, wycisza mnie i uspokaja. mam sporo dekoracji tego typu ale postanowiłam też wymienić drzwi w mieszkaniu na takie wykonane z litego drewna. Zamówiłam je bezpośrednio u producenta, w firmie Kris Drzwi. Solidna jakość wykonania, atrakcyjne ceny a do tego terminowa realizacja zamówienia. Firma solidna, uczciwa i godna zaufania :)
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Dekoracje drewniane

Post autor: Fifi34 »

Teraz drewniane dodatki są hitem. Wiele osób szuka do nowoczesnego wnętrza szuka modnych elementów z dodatkiem drewna, np. świeczników czy półek na książki. Widziałam, że na Dekolo.pl można znaleźć modne dodatki do domu, ale tam znajdziecie też materiały do samodzielnego wykonani ozdób. W ten sposób możecie mieć oryginalne wnętrze bez wielkiego wysiłku.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Dekoracje drewniane

Post autor: Gemma »

BArdzo mi się podobają drewniane dekoracja, zwłaszcza rzeźby i ramki.Czasmi mozna także kupić fajne lampiony, wieszane przed domem.
ODPOWIEDZ