Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Post autor: boom99 »

Macie może jakieś fajne i niedrogie pomysły na dekoracje na wieczór panieński urządzany w stylu domówki?

Szukam nie tylko balonów czy coś, ale i jakichś tematycznych rzeczy?
Pan Strach
Ola30N
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm

Re: Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Post autor: Ola30N »

A zaglądałaś do sklepów, które mają w swojej ofercie typowo dekoracje różne - np pod wieczór panieński jak piszesz?
W sklepie lolle.pl maja cały dział z takimi drobiazgami, które nawet z domówki zrobią wystrzałową imprezę.
Tu masz adres konkretny: :arrow: lolle.pl/213-wieczor-panienski
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Post autor: siedemosiemdwa »

Możesz poszukać w pierwszym lepszym hipermarkecie - mogę się założyć, że znajdziesz tam mnóstwo rzeczy. Może nawet jakieś zabawne dodatki do stroju dla gości.
malinova
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pn lip 21, 2014 3:48 pm

Re: Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Post autor: malinova »

Albo wejdź na pinterest wpisz 'Bachelorette party' i korzystaj z ogromu inspiracji jakie się tam pojawią. Tym bardziej, że w Polsce nie jesteśmy mistrzami w organizowaniu takich imprez, warto więc zaczerpnac zagraniczne inspiracje bo wiele z nich jest prostym DIY i czasami do zrobienia wspanialych dekoracji wystarcza dwie rece, szczypta kreatywności i może wyjśc taniej i lepiej niż kupowanie tandetnych ozdób w sklepach. :)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Post autor: designerka »

Może kup tiul i zrób tiulowe pastelowe pompony (opis wykonania znajdziesz w internecie), poza tym materiał może pośłużyć za obrus. Widziałam też na jakimś blogu fajne serwetki w groszki i takie same papierowe słomki do napojów. Poza tym mozna porozkładać tea lighty, żeby było nastrojowo. Może też porozrzucać białe pióra albo koraliki na stole na tym tiulu?
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Post autor: Zbig55 »

Przede wszystkim świece muszą być, nawet zapachowe, aby podkreślały klimat takiego wieczora.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Post autor: kalioppe »

Jesteś pewna, że chcecie spędzać ten wieczór w domu?
Z doświadczenia powiem CI ,że to śreni pomysł.
Znacznie lepszą opcją jest wynajęcie pokoju w hotelu. Zerknij sobie chociażby na te: accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/krakow/hotel-krakow. Po pierwsze, będzie czuły się swobodniej. Po drugie, będzie bardziej odświętnie. Po trzecie, odpadnie Wam problem sprzątania po imprezie.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Post autor: designerka »

Mnie najbardziej przekonuje brak konieczności sprzątania po imprezie. Jako, że te najczęściej odbywają się u mnie, wiem jaki to ból wstać rano niewyspanym i od razu brać się za porządki.
mallory
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: pt paź 03, 2014 3:02 pm

Re: Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Post autor: mallory »

ja na swoim panieńskim zaczęłam imprezę z dziewczynami u mnie w domu,, a potem poszłyśmy do klubu. w domu były serpentyny, nadmuchane balony - penisy, tort w kształcie penisa, a my byłśmy poprzebierane. generalnie kicz na maksa, ale było super!
Michalski
Zaglądacz forumowy
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 09, 2016 8:32 am

Re: Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Post autor: Michalski »

balony, konfetii, co ci wyobraźnia podpowiada, a najlepiej idźcie na miasto... To w końcu wieczór panieński.
ODPOWIEDZ