Narzędzia do drobnych ozdób

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Narzędzia do drobnych ozdób

Post autor: Agata Malinowska »

Gdzie zdobędę w sieci specjalistyczne narzędzia do wykonywania bardzo małych ozdób? Potrzbuje porządny mikroskop, dzięki któremu wykonam najdrobniejsze elementy moich mały dzieł.
Pan Strach
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Re: Narzędzia do drobnych ozdób

Post autor: Thea33 »

Czyli rękodzieło? Fajne zajęcie, dla kogoś, kto ma zdolności manualne. A w czym konkretnie się specjalizujesz?
Jeśli chodzi o mikroskop możesz zajrzeć na: cezar24pl/mikroskop-5080x-zoom-p-983.html , bo mają właśnie takie specjalistyczne urządzenia. Może znajdziesz jeszcze cos dla siebie, co przyda Ci się do pracy - oferta jest dość obszerna.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Narzędzia do drobnych ozdób

Post autor: kangurka »

Nie wiedziałam, że rękodzielnicy korzystają z mikroskopów, ale tak sobie myślę, że to rzeczywiście całkiem ciekawa opcja.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Narzędzia do drobnych ozdób

Post autor: Kobite »

Szczerze mówiąc to wszystko zalezy od osoby, która to robi kiedyś widziałem jak drewniane kolczyki facet wykonywał przy uzyciu frezarki, dłuta, młotka i śrubokrętów, może to jest metoda? Ogólnie jeśli ktoś by szukał profesjonalnych elektronarzędzi to mogę odesłać do PHU ABC mają tylko sprawdzone marki zresztą - phuabccompl/zakretarki-udarowe jakbyście mieli jakieś pytania czy problem z wyborem to mogę doradzić bo na tych narzędziach się znam.
ODPOWIEDZ