Jakie zabawki ogrodowe dla dzieci?

Pomysły na piękne meble do ogrodu.
Meble drewniane, rattanowe, hamaki, ławeczki, bujane fotele i inne pomysły na oryginalne meble do ogrodu. Rozmowy o urządzaniu przestrzeni przed domem.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Jakie zabawki ogrodowe dla dzieci?

Post autor: Kawowa »

W jakie zabawki ogrodowe dla dzieciaków warto zainwestować?
Szukam czegoś uniwersalnego, może przychodzi wam coś takiego do głowy?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Jakie zabawki ogrodowe dla dzieci?

Post autor: Anita12 »

Wydaje mi się, że dobrą opcją byłby zakup takiego zabawowego domku dla dzieci.
Tutaj widziałam dużo ciekawych modeli: http://ogrodosfera.pl/domek-dla-dzieci- ... ttle-tikes
Ten jest akurat z plastiku i takich widziałam tam kilka, ale trafiłam też na drewniane domki.
Przejrzyj to sobie, może coś będzie pasowało do twojego ogrodu.
Awatar użytkownika
Brodacz876
Zaglądacz forumowy
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:11 pm

Re: Jakie zabawki ogrodowe dla dzieci?

Post autor: Brodacz876 »

Najlepiej jest kupić jakiś domek ogrodowy w drewnolandii, dziecko będzie miało zabawę i wy będziecie mogli sobie posiedzieć w spokoju w wolnym czasie :)
RudaMaryla
Zaglądacz forumowy
Posty: 60
Rejestracja: śr sty 08, 2014 7:49 pm

Re: Jakie zabawki ogrodowe dla dzieci?

Post autor: RudaMaryla »

Moim zdaniem znasz swoje dzieci najlepiej, więc sam wiesz, czego im trzeba do zabawy. Jakiś domek, lub plac zabaw?
Wybór w sklepach jest ogromny. Zobacz w http://ogrodolandia.pl w dziale dla dzieci. Może znajdziesz coś dla siebie :)
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Jakie zabawki ogrodowe dla dzieci?

Post autor: Pumpilka »

Domki ogrodowe to fajny pomysł, nie przeczę - bo dzieciaki mają w nich masę zabawy fajnej:)
Ale jeszcze co do zabawek, które można fajnie wykorzystać poza domem,
to podrzucę pomysł na piłki do ćwiczeń, które mogą mieć też dla dzieci działanie rehabilitacyjne i wspomagające budowanie zdrowej sylwetki. Jak tu: http://www.prolis.pl/21-pilki-do-cwiczen-i-terapii.

W dobie komputerów i siedzenia za biurkiem taka zabawa piłką dla dzieci może być świetną rzeczą.
Pyzata
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Jakie zabawki ogrodowe dla dzieci?

Post autor: kalioppe »

Ja zainwestowałabym też w basen :)
Dzieciaki uwielbiają taplać się w wodzie. Osobiście mam jakiś uraz do publicznych basenów. Zaraz diagnozuję u siebie grzybica paznokci objawy ;) Także dla świętego spokoju wolę kąpać się w przydomowym basenie.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jakie zabawki ogrodowe dla dzieci?

Post autor: designerka »

Basen to bardzo dobry pomysł. Oprócz niego warto postawić na inne zabawki. W sklepie internetowym znajdziecie mnóstwo takich rzeczy. Na przykład taką wodną ślizgawkę: http://www.urwis.pl/zabawa-na-zewnatrz/ ... predkosc-1. Mi się bardzo podoba, a Wam?
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Jakie zabawki ogrodowe dla dzieci?

Post autor: Hyorin »

A kupujecie dzieciom baseniki? My zdecydowaliśmy się na sundance jacuzzi . Bawią się w nim zarówno dzieci, jak i dorośli. W weekendy, przy ładnej pogodzie, nie można dzieciaków wyciągnąć z tego urządzenia.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Jakie zabawki ogrodowe dla dzieci?

Post autor: Martis04 »

U nas na razie zwykły mały, dmuchany basenik, zobaczymy co kupimy jak dzieci podrosną. Średnio podobają mi się takie duże stojące na ziemi, a z drugiej strony kopanie basenu to spory koszt.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Jakie zabawki ogrodowe dla dzieci?

Post autor: kapitalna »

Jest dużo ciekawych akcesoriów i urządzeń do ogrodu na których można się bawić czy ćwiczyć . Baseny, jacuzzi, czy nawet gumy oporowe , z których chętnie dorośli korzystają, ale starsze dzieci także mają mnóstwo frajdy. Jest to dobry sprzęt do ćwiczeń
ODPOWIEDZ