Huśtawka, bujak czy piaskownica?

Pomysły na piękne meble do ogrodu.
Meble drewniane, rattanowe, hamaki, ławeczki, bujane fotele i inne pomysły na oryginalne meble do ogrodu. Rozmowy o urządzaniu przestrzeni przed domem.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Huśtawka, bujak czy piaskownica?

Post autor: Anita12 »

Co kupić dzieciakom do zabawy w ogrodzie?
Zastanawiam się nad jakimś bujakiem, huśtawką albo czymś takim. Co będzie najlepszą opcją?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Huśtawka, bujak czy piaskownica?

Post autor: Kawowa »

Ja całe swoje dzieciństwo kojarzę właśnie z huśtawką i raczej gdybym miała wybierać, to kupiłabym coś takiego.
Poczytaj sobie tutaj http://www.hulahop.pl/wiadomosc/jaka-hu ... brac/2711/ o tego typu rozwiązaniach.
Masz tam wskazówki jak wybrać idealną huśtawkę.
Chociaż jak sama byłam dzieckiem, to huśtawkę zbijało się do kupy z tego, co było pod ręką i też było fajnie :)
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Huśtawka, bujak czy piaskownica?

Post autor: Yosia »

Zalezy ile lat maja dzieci. Jesli sa male to piaskownica bedzie jak znalazl. Hustawka bedzie w sam raz dla troche straszych dzieci.
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Huśtawka, bujak czy piaskownica?

Post autor: Jolanta »

U nas prawdziwym hitem, normalnie czymś mega, jest huśtawka bocianie gniazdo Dzieci uwielbiają, tak te mniejsze, jak i duże :D My mamy taką kolorową, z kolorowymi flagami - na prośbę dzieci właśnie :) Tak sobie czasem myślę, szkoda, że w czasach mojego dzieciństwa czegoś takiego nie było... Albo było, tylko nie u nas :D
ODPOWIEDZ