Domek ogrodowy dla dzieciaków - jaki?

Pomysły na piękne meble do ogrodu.
Meble drewniane, rattanowe, hamaki, ławeczki, bujane fotele i inne pomysły na oryginalne meble do ogrodu. Rozmowy o urządzaniu przestrzeni przed domem.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Domek ogrodowy dla dzieciaków - jaki?

Post autor: Pumpilka »

Jaki domek ogrodowy wybrać dla dzieciaków?
Możecie polecić jakieś konkretne modele warte uwagi?
Pyzata
Pan Strach
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Re: Domek ogrodowy dla dzieciaków - jaki?

Post autor: Mikowicz »

W sklepach ogrodniczych czy marketach budowlanych znajdziesz takie gotowe domki.
I myślę, że warto się nimi zainteresować.
Tutaj https://www.hulahop.pl/wiadomosc/domki- ... psze/4358/ masz namiar na coś takiego.
Piszą tam na co należy zwracać uwagę przy takich zakupach.
No i masz parę namiarów na konkretne modele.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Domek ogrodowy dla dzieciaków - jaki?

Post autor: AlaKawa »

Moim zdaniem jeżeli mówimy już o domku ogrodowym dla dzieci, przede wszystkim należy postawić na produkty najwyższej jakości. W końcu nasze pociechy miewają bardzo różne pomysły na zastosowanie takich budowli, wobec czego kwestie bezpieczeństwa są tutaj kluczowe. Czytałam jakiś czas temu świetny artykuł na temat takich produktów, przeglądając Porady budowlane na blogu MGProjekt i muszę powiedzieć, że jego lektura dała mi do myślenia. Przede wszystkim bowiem, bez względu na to, czy postawimy na domek drewniany, czy też plastikowy, musi on posiadać niezbędne certyfikaty, jeżeli do tego natrafimy na produkt miły dla oka, będzie to strzał w 10:).
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Domek ogrodowy dla dzieciaków - jaki?

Post autor: kapitalna »

chciałam kiedyś kupić dziecku taki domek, ale średnio mu się ten pomysł spodobał. bardziej wołał basen ogrodowy poliestrowy . ma ogromne zamiłowanie do wody, zatem z okazji urodzin spełniłam jego marzenie ;)
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Domek ogrodowy dla dzieciaków - jaki?

Post autor: Zbig55 »

Takie domki ogrodowe dla dzieci nie mają jakis konkretnych nazw, każdy producent ma swoje nazewnictwo.
ODPOWIEDZ