Jakie donice kupić na kwiaty?

Wokół roślin w ogrodzie i w domu: doniczki, instalacje, pomysły.
Wszystko to, co sprawia, że rośliny w ogrodzie nabierają "blasku".
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Jakie donice kupić na kwiaty?

Post autor: adik356 »

Jakie donice najlepiej kupić na kwiaty? Co sądzicie o donicach ratanowych lub plastikowych? Niestety ceramiczne są drogi i do tego wszystkiego drogie, nie stać mnie na coś takiego. Jak wy radzicie sobie z estetyką w ogrodzie kwiatów w donicy?
Pan Strach
sylwia4012
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 11:04 am

Re: Jakie donice kupić na kwiaty?

Post autor: sylwia4012 »

Moim zdaniem najlepiej ratanowe najdłużej są, możesz je przetrzeć szmatką, do tego plastikowe tak samo. Jednak plastik jest tańszy niż ratan. Wszystko zależy do czego chcesz. Ja też czasem robię sama donice, ostatnio wiaderko szyszkami obkleiłam, wyszło ekstra.
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Jakie donice kupić na kwiaty?

Post autor: adik356 »

A gdzie kupujesz takie donicy? Bo ja zastanawiam się czy nie kupić w sieci plastikowych lub tych ratanowych, bo w sklepach stacjonarnych mają spore ceny.
sylwia4012
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 11:04 am

Re: Jakie donice kupić na kwiaty?

Post autor: sylwia4012 »

ja zawsze szukam okazji cenowych teraz osłonki np. zamawiałam na: https://sklep.swiatkwiatow.pl/doniczki-i-oslonki/ , ponieważ kupowałam tam nasiona , sadzonki, cebulki różnych kwiatów, roślin. Sklep ma wiele fajnych ofert cenowych i wydaje mi się, że każdy znajdzie coś dla Siebie wyjątkowego.
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Jakie donice kupić na kwiaty?

Post autor: adik356 »

No fajne mają na tej stronie propozycję, myślę, że coś może mi się przydać z tych propozycji. Sklep bardzo fajny i ma szeroką gamę produktów godnych uwagi. Każdy znajdzie coś ciekawego tam dla Siebie.
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Jakie donice kupić na kwiaty?

Post autor: żiżka »

ja lubię klasyczne gliniane donice, bardzo ładne wyglądają i pasują do różnych stylów, mam takich dużo
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Jakie donice kupić na kwiaty?

Post autor: Bari21 »

Kup takie, aby do siebie pasowały, ale też takie, które sprawdzą się w przypadku określonych roślin :)
mikka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 08, 2021 10:37 am

Re: Jakie donice kupić na kwiaty?

Post autor: mikka »

Betonowe gazony ogrodowe od Jońca będą idealne do uprawy różnego rodzaju roślinności, a nawet ziół. Trwałe, solidne, o oryginalnym wyglądzie. Łatwo się z nich tworzy różne kompozycje przez to, że można je ze sobą łączyć.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Jakie donice kupić na kwiaty?

Post autor: duser »

Jeśli natomiast poszukujesz dodatków i akcesoriów florystycznych, to znajdziesz je tutaj https://www.kwiatysztuczne.pl/kategorie ... rystyczne/ . Oprócz sztucznych kwiatów, możesz kupić w sklepie różnego rodzaju akcesoria, czy donice.
ODPOWIEDZ