Sztuczna trawa

Wokół roślin w ogrodzie i w domu: doniczki, instalacje, pomysły.
Wszystko to, co sprawia, że rośliny w ogrodzie nabierają "blasku".
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
nimek
Świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: pn wrz 09, 2013 8:57 am

Sztuczna trawa

Post autor: nimek »

Ostatni robi się popularna w Polsce. Wiadomo to nie to samo co prawdziwa, ale odchodzi problem z koszeniem co mnie bardo cieszy.

Co myślicie o takiej trawie w ogrodzie?
Jeśli chodzi o balkon i taras to raczej nie ma innego wyjścia jeśli chce się mieć zielone podłoże.
Pan Strach
Damian
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Sztuczna trawa

Post autor: Damian »

Moim zdaniem to poniekąd dobry pomysł, gdy ktoś np: nie ma czasu na koszenie trawy co dwa tygodnie. Jednak w innym przypadku, nie do końca uważam to za trafny pomysł
nimek
Świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: pn wrz 09, 2013 8:57 am

Re: Sztuczna trawa

Post autor: nimek »

To jaka alternatywa żeby mieć trochę "zieleni" na balkonie lub tarasie? Podaj prosze jesli jakąś znasz
sylwia4012
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 11:04 am

Re: Sztuczna trawa

Post autor: sylwia4012 »

Ja nie jestem zwolenniczką sztucznych traw wolę jednak prawdziwą zieloną śliczną trawę. Jak się dobrze dobierze nasiona to nawet nie trzeba dużo jej pielęgnować a będzie dobrze się prezentowała cały czas. Takie nasiona na pewno może zakupić dla ogrodu i nie tylko na: CN Pietrzak spam czytamy regulamin . Wybór spory i doradztwo pod każdym względem.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Sztuczna trawa

Post autor: Kobite »

Tylko jaki jest sens kupować sztuczną trawę do ogrodu jak bez problemu można sobie kupić prawdziwą i naturalną trawę w rolkach - http://www.trawnikproducent.pl/pl/ jest to jeden z wielu producentów, którzy oferują swoje produkty na rynku, w ostatnim czasie popularność tego typu aranżacji ogrodów rośnie co ma też bezpośredni wpływ na coraz więcej producentów tego typu rzeczy.
milleczka
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 22, 2016 9:57 am

Re: Sztuczna trawa

Post autor: milleczka »

Sztuczna niezbyt fajny pomysł, no ale jeżeli ktoś nie ma czasu na koszenie trawy to może być to dobrym pomysłem.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Sztuczna trawa

Post autor: kangurka »

Sztuczna trawa sprawdzi się dobrze tylko wtedy gdy chcemy mocno eksploatować teren, ja jednak jestem za naturalną. Ostatnio czytałam tutaj http://kochamczytac.pl/zastosowanie-pra ... -trawniku/ o zastosowaniu kratek trawnikowych na drodze, trawniku. Muszę przyznać, że takie ekologiczne rozwiązania bardzo do mnie przemawiają.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Sztuczna trawa

Post autor: Kobite »

Tylko jaki jest sens jak na rynku masz coraz więcej firm, które zajmują się dystrybucją różnego rodzaju traw premium? Zobacz sobie tutaj - http://cnpietrzak.pl/trawy-dla-rolnika,9,pl.html do tego nie ma problemu, żeby stworzyć własne mieszanki i w ten sposób mieć naturalną trawę odpowiadającą naszym wymaganią, nie wyobrażam sobie do ogrodu dawać sztuczne nawierzchnie bez zapachu...
Monikka80
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 10, 2016 7:04 pm

Re: Sztuczna trawa

Post autor: Monikka80 »

no jak tak można? okropienstwo. tyle plastiku dookoła i jeszcze w ogrodzie sztuczna trawe miec? w życiu!!!! to jak macie problemz trawnikami to weźcie trawę z rolki, łatwiej ją pielęgnować
ODPOWIEDZ