Grille gazowe broil king

Kominki, grille - nastrój i pomysły.
Jak samodzielnie zbudować kominek, jaki wybrać grill, które akcesoria do grilla i kominków są najlepsze, co się sprawdza w ogrodzie i wszystko wokół... grillowanych kiełbasek:)
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Grille gazowe broil king

Post autor: Dorota40 »

Na jakich grillach grillujecie latem?
Jakieś stałe konstrukcje grillowo-murowane, przenośne, jednorazówki,
czy np jak ja ostatnio: ogrodosferapl/grille-gazowe
Załączniki
Grill gazowy, zdjęcie ogrodosfera.pl
Grill gazowy, zdjęcie ogrodosfera.pl
grill.jpg (10.75 KiB) Przejrzano 10826 razy
Pan Strach
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Grille gazowe broil king

Post autor: katarynka »

taki grill to wypas, ja niestety mam taki zwykły, mały okrągły gril na trzech nóżkach, mimo wszystko bardzo dobrze się sprawdza przynajmniej nikt jeszcze nie narzekał, żeby z takiego mu gorzej smakowało niż z takiego wypaśnego, z resztą podejrzewam, ze rozmiarowo taki grill nigdzie nie pasowałby mi i na razie i tak nie mogłabym sie na niego zdecydować
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Grille gazowe broil king

Post autor: Pumpilka »

U mnie w ogrodzie latem też wystawiamy takiego grilla zwyklaka,
ale nie powiem - ten wrzucony wyżej grill na tej stronie to wygląda nieziemsko.
Jesli tak samo sie na nim grilluje jak wygląda, to byłabym za (tylko kto mi da keszu na to) 8-)
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Grille gazowe broil king

Post autor: katarynka »

niestety tak to jest z tym "keszem", że nikt nie chodzi i nie rozdaje :P a szkoda, bo sama chętnie przyjęłabym sporą porcję mamony, może niekoniecznie na grill, bo na liście priorytetów mam pilniejsze wydatki i grillować będę na wiosnę na starym :P
Maciek
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: pt lut 22, 2013 6:02 pm

Re: Grille gazowe broil king

Post autor: Maciek »

Jak grill to tylko na węgiel albo brykiet. Żar/ogień z naturalnego źródełka i potrawy zupełnie inaczej smakują. Ktoś próbował z takiego gazowego?
spruce
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: pt lis 14, 2014 2:04 pm

Re: Grille gazowe broil king

Post autor: spruce »

Ja w lato kupiłem ten grill i jest rewelacyjny, wszystko szybko się grilluje, nie trzeba tyle czekać, rozpalać jak zwykłego grilla. Jedynie to, że jest bardzo ciężki, ale przez całe lato może stać w jednym miejscu i tylko na zimę go schować.
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Grille gazowe broil king

Post autor: Zbig55 »

Fajny, drogi, ale coś za coś. Jest małą architekturą ogrodową, daje urok, no przynajmniej nie szpeci.
ODPOWIEDZ