Pellet do kominka?

Kominki, grille - nastrój i pomysły.
Jak samodzielnie zbudować kominek, jaki wybrać grill, które akcesoria do grilla i kominków są najlepsze, co się sprawdza w ogrodzie i wszystko wokół... grillowanych kiełbasek:)
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Pellet do kominka?

Post autor: brutus »

Sporo ludzi ogrzewających mieszkanie piecem stałopalnym decyduje się na nabycie peletu. Czemu? Bo jest to bardzo wydajny patent na centralne ogrzewanie w budnków. Ważne jest jedynie aby kupić brykiet na prawdę dobrej klasy. Czy wyrobiliście sobie jakiekolwiek zdanie na temat tej hurtowni sprzedających pellet dębowy? Pellety tego gatunku wyróżnia się bardzo dużą energetycznością. Dzięki temu jest niezwykle wydajny.

SYLUX - Leszek Humaj
ul. Kosmowska 55
05-083 Borzęcin Duży, koło Warszawy
tel. 510 - 260 - 728
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Pellet do kominka?

Post autor: Hyorin »

W jakiej cenie jest taki dębowy pellet do kominka? Chodzi mi o cenę za kilogram lub za tonę.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Pellet do kominka?

Post autor: Majeczkaa »

O, no proszę – widzę, że coraz więcej osób decyduje się właśnie na pellet jeżeli chodzi o ogrzewanie swoich czterech kątów :). Tak się składa, że też ostatnio podjęłam decyzję o tym, aby właśnie na taki opał się przerzucić. Wciąż jednak zastanawiam się nad tym, które urządzenie na pellet wybrać. Przeglądałam różne oferty i najbardziej przekonują mnie chyba piece stąd: kratkicom/sklep/pl/category/33/pellet . Może będziecie w stanie doradzić mi coś konkretnego? Byłabym wielce wdzięczna :).
ODPOWIEDZ