Każdy poradzi sobie z montażem domku?

Altanki, domki ogrodowe, wiaty, zadaszenia, place zabaw dla dzieci i inne elementy małej architektury ogrodowej. Co wybrać, czego unikać, jak stawiać przed domem różne niespotykane cuda. Rozmowy.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Każdy poradzi sobie z montażem domku?

Post autor: Kawowa »

Myślałam o zakupie domku letniskowego na działkę.
Znalazłam nawet takie modele tutaj: http://ogrodosfera.pl/domek-na-dzialke- ... szwajcaria
Piszą tam w opisie, że domek jest do samodzielnego montażu.
Czy ktoś z was miał do czynienia z takim domkiem i jest w stanie powiedzieć czy to rzeczywiście tak prosto da się poskładać?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Każdy poradzi sobie z montażem domku?

Post autor: Hyorin »

Ja bym wolała taki domek kupić gotowy. A jak już to zawsze można zamówić jakąś ekipę, która to ogarnie.
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Każdy poradzi sobie z montażem domku?

Post autor: Zbig55 »

Pierwszy problem to posiadanie narzędzi, raczej ich brak. Ale to nie kłopot, łatwo można uzupełnić skrzynkę narzędziową w narzędzia ręczne potrzebne do montażu. Przyda się jedna osoba do pomocy i wypada spróbować. Satysfakcja po samodzielnym złożeniu jest gwarantowana.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Każdy poradzi sobie z montażem domku?

Post autor: kapitalna »

poradzisz sobie bez problemu. tylko potrzebujesz odpowiednich narzędzi. raczej będziesz potrzebować ściernice producenta Martinno Abrasives do naostrzenia noży , bo na pewno będzie trzeba jakieś tam elementy przycinać. dobrze by było jakby Ci mąż pomógł, bo to taka trochę męska praca, ale i bez niego powinnaś sobie poradzić ;)
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Każdy poradzi sobie z montażem domku?

Post autor: Majeczkaa »

Hyorin pisze: pn sie 01, 2016 7:00 am Ja bym wolała taki domek kupić gotowy. A jak już to zawsze można zamówić jakąś ekipę, która to ogarnie.
Montaż takiego domku to co prawda nie jest jakieś kolosalne zadanie, ale zgadzam się, że lepiej oddać to w ręce kogoś innego – szczególnie, jeżeli samemu nie ma się w tej kwestii żadnego doświadczenia :). Jak interesuje kogoś z Was ładny domek ogrodowy, to szczególnie polecam te z tej oferty: https://www.domki-sodas.pl/60-domki-drewniane. Ujęły mnie za serce dbałością o estetykę, a od strony cenowej i funkcjonalnej wszystko też jest jak najbardziej atrakcyjne :).
ODPOWIEDZ