Pompa do szamba

Altanki, domki ogrodowe, wiaty, zadaszenia, place zabaw dla dzieci i inne elementy małej architektury ogrodowej. Co wybrać, czego unikać, jak stawiać przed domem różne niespotykane cuda. Rozmowy.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Pompa do szamba

Post autor: brutus »

Hej forumowice zacni i szanowni :)

Pytanie dotyczy pompy z rozdrabniaczem, która dobrze się sprawuje w odpompowywaniu wody z zalanych terenów, ale też dobrze się sprawdzi nawet przy opróżnianiu szamba. Czy macie jakieś opinie o tych pompach
http://www.pompylublin.pl/pompy-profesj ... l?sLang=pl
Zachęcam do dyskusji jeśli znacie markę Omnigena.
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Pompa do szamba

Post autor: Hyorin »

Do szamba? Teraz ludzie raczej decydują się na przydomowe oczyszczalnie ścieków, są bardziej ekologiczne.
JanaZCzech
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr sie 03, 2016 9:51 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Pompa do szamba

Post autor: JanaZCzech »

Też szukam czegoś podobnego, pompa najlepiej żeby posiadała rozdrabniacz, żeby mogła sobie radzić z mułem i każdymi innymi gęstymi cieczami. Co jakiś czas zalewa mi ogród, na którym stoi woda, teraz po zimie jest jej dość sporo, ale starą pompę komuś pożyczyłem i już nie wróciła, teraz potrzebna jest nowa, ktoś może coś ciekawego i solidnego polecić? Znalazłem kilka modeli u nich <regulamin> ale jednak wolę dowiedzieć się jakiś opinii na dany produkt niż od razu go zamówić, żeby później nie żałować.
Awatar użytkownika
katarinka7
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 23, 2016 7:11 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pompa do szamba

Post autor: katarinka7 »

Sprawdź na https://www.saga.info.pl/. Z tego co wiem to Saga jest jednym z liderów w branży armatury przemysłowej i możesz znaleźć u nich wszelkiego rodzaju pompy :)
ODPOWIEDZ