Planujecie już zakup mebli ogrodowych?

Altanki, domki ogrodowe, wiaty, zadaszenia, place zabaw dla dzieci i inne elementy małej architektury ogrodowej. Co wybrać, czego unikać, jak stawiać przed domem różne niespotykane cuda. Rozmowy.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Planujecie już zakup mebli ogrodowych?

Post autor: Kawowa »

Planujecie już zakup mebli ogrodowych?
Tutaj http://www.budujesz.pl/wiadomosc/meble- ... epsze/351/ czytałam co nieco na temat tego, na co zwracać uwagę przy zakupie takich sprzętów.
Możecie dodać też coś od siebie?
Sama szukam i prawdopodobnie wybiorę jakiś zestaw z technorattanu, nie wiem tylko czy bardziej z fotelami czy bardziej z krzesłami.
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Planujecie już zakup mebli ogrodowych?

Post autor: Hyorin »

Ja dopiero planuję. Jak widzę śnieg za oknem to się z tym zakupem nie spieszę. Jest jeszcze czas :)
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Planujecie już zakup mebli ogrodowych?

Post autor: kapitalna »

Ja to meble będę kompletować pewnie dopiero latem. W tym momencie to jesteśmy na etapie aranżacji pustej przestrzeni przed domem. Dostaliśmy namiar od znajomych na zakładanie ogrodów w Krakowie z firmą lukas-garden.pl , podobno świetni fachowcy, którzy szybko tworzą coś z niczego.
ODPOWIEDZ