Ulubione narzędzie

Dyskusje o rzecza przydatnych w ogrodzie: lampy ogrodowe, solarne, różnego typu oświetlenie ogrodowe, i narzędzia sprawdzające się przy codziennych pracach w ogrodzie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Ulubione narzędzie

Post autor: designerka »

Ja nie mam ulubionych narzędzi. Wiele z nich jest niezwykle przydatnych. Z ciekawszych narzędzi warto wymienić nitownice. Przeczytać o nich możecie na eu-eu.eu/nitownice-do-nitonakretek-te-proste-i-profesjonalne-porownanie. Sprawdźcie, do czego użyć możecie nitownic do nitonakrętek.
Pan Strach
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Ulubione narzędzie

Post autor: AlaKawa »

A jaki sprzęt jest waszym ulubionym, jeżeli chodzi o prace w ogrodzie? Sama nie wyobrażam sobie ich bez dobrej kosiarki. Co więcej, na przyszły sezon mam zamiar zakupić coś z oferty, jaką posiada ewimaxpl . Znajdziemy w niej bowiem szeroki wybór traktorków ogrodowych, glebogryzarek , a także szklarnie czy też sekatory do źywopłotu i wiele innych propozycji.
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Ulubione narzędzie

Post autor: Anita »

Odkąd mamy swój dom inwestujemy w potrzebne nam narzędzia czy to w domu czy ogrodzie. Przez te wszystkie lata nazbierało się ich całkiem sporo dlatego postanowiliśmy je uporzadkować i zainwestowaliśmy w szafę warsztatową Geko. Jest znakomita dzięki wszelkim szufladom i schowkowi jest bardzo pakowna, a wyposażenie jej w kółka ułatwa jej sprawny transport w dowolne miejsce. W końcu w naszym garażu zapanował łąd i porzadek i zrobiło się całkiem sporo miejsca.
ODPOWIEDZ