Oświetlenie solarne

Dyskusje o rzecza przydatnych w ogrodzie: lampy ogrodowe, solarne, różnego typu oświetlenie ogrodowe, i narzędzia sprawdzające się przy codziennych pracach w ogrodzie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Oświetlenie solarne

Post autor: Aleksandra »

Lampy solarne - jakie podobają się Wam najbardziej i dlaczego wolicie takie (zalety) niż zwykle, elektryczne oświetlenie ogrodowe?
Znawcy mile proszeni o info
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Oświetlenie solarne

Post autor: Dorota40 »

Ja w ogrodzie mam wprawdzie parę lamp solarnych, ale teraz bardziej myślę nad małym zrewolucjonizowaniem oświetlenia i postawię chyba na ledy (oświetlenie LED).
Czytałam na ekotaniej, że jak się je mądrze wybierze i zastosuje to mogą dać naprawdę spore oszczedności na rachunkach...
no ale wciąż myślę.
A solary są dobre tam, gdzie dużo słońca w ciągu dnia...
Malinka1
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 17, 2016 12:54 pm

Re: Oświetlenie solarne

Post autor: Malinka1 »

Ja w ogrodzie mam oświetlenie led w podjeździe. Wygląda to fantastycznie, możecie podziwiać takie rozwiązania na <admin poleca lekturę regulaminu forum. Użytkownik zbanowany.>
anitalesz
Zaglądacz forumowy
Posty: 58
Rejestracja: śr wrz 30, 2015 10:45 am

Re: Oświetlenie solarne

Post autor: anitalesz »

Bardzo fajna opcja, ja ostatnio mialam w ogóle robioną całą instlację elektryczną Rbiła mi ją firma alltech z Zielonej Góry,duzo różnych wskazówek mi dali. Byłam bardzo zadowolona.
mieciu
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lut 23, 2021 7:58 pm

Re: Oświetlenie solarne

Post autor: mieciu »

oświetlenie solarne może i fajne ale moim zdaniem ma za małą moc aby oświetlać np ogród więc wolałbym w ogrodzie normalne oświetlenie ale ledowe.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Oświetlenie solarne

Post autor: Hyorin »

mieciu pisze: wt mar 16, 2021 4:00 pm oświetlenie solarne może i fajne ale moim zdaniem ma za małą moc aby oświetlać np ogród więc wolałbym w ogrodzie normalne oświetlenie ale ledowe.
Tez tak uważam, ale punktowa np. na skalniaku dają super efekt, bardzo dekoracyjne, ale mało użytkowe
ODPOWIEDZ