Kinkiety ogrodowe

Dyskusje o rzecza przydatnych w ogrodzie: lampy ogrodowe, solarne, różnego typu oświetlenie ogrodowe, i narzędzia sprawdzające się przy codziennych pracach w ogrodzie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Kinkiety ogrodowe

Post autor: Aleksandra »

Który kinkiet ogrodowy bardziej się wam podoba (do ogrodu jasnego, ale z murowanymi fragmentami):

Zdjecia z swiatswiatla.pl
Pan Strach
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Kinkiety ogrodowe

Post autor: katarynka »

musiałabyś dołączyć zdjęcie ogrodu, ale te czarne kinkiety takie chyba bardziej klimatyczne, więc może coś tego typu będzie bardziej pasować, mnie jednak tak ogólnie nie podobają się lampy-kule i możliwe, że wybór jest właśnie tym podyktowany :D
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Kinkiety ogrodowe

Post autor: Pumpilka »

Dobry pomysł z tym zdjęciem ogrodu - wrzuć, żeby było co porównywać.
A same te kinkiety z swiatswiatla.pl są ok, czarny - do ogrodu stylowego, klimatycznego, bardziej naturalnego, a biały to widzę tylko w takim ultranowoczesnym ogrodzie.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Kinkiety ogrodowe

Post autor: Anita12 »

Tak w ciemno wybrałabym ten pierwszy. Wygląda super - dokładnie takie klimaty w moim stylu - trochę retro. Sama takie wybrałabym do swojego ogrodu, ale już mam podobne :) Ten drugi też ok, ale już mniej mi się podoba
JacekPP
Zaglądacz forumowy
Posty: 29
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Kinkiety ogrodowe

Post autor: JacekPP »

Jasne, że mi się podobają, jest to bardzo piękna i klimatyczna opcja :) szczególnie wieczorem :)
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Kinkiety ogrodowe

Post autor: Majeczkaa »

Fajną ofertę nowoczesnych stylowych kinkietów oraz czegoś bardziej klasycznego w stylu retro można znaleźć na stronie technodeluxe.pl/lampy-scienne-i-kinkiety/kinkiety-drewniane. Oferta jest bardzo szeroka, dlatego uważam, że każdy znajdzie tam tego, czego potrzebuje. Ponadto kinkiety te wyróżnia całkiem rozsądny stosunek ceny do jakości. Sama niedawno zakupiłam u nich zewnętrzne lampki stojące do mojego ogrodu oraz kinkiety zewnętrzne, których drewniana stylizacja pasuje do mojej altanki.
Awatar użytkownika
Bujana
Świeżak na forum
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 21, 2018 12:22 pm

Re: Kinkiety ogrodowe

Post autor: Bujana »

Osobiście zawsze mi się podobały kinkiety do ogrodów:)
Mają styl i klimat .
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Kinkiety ogrodowe

Post autor: AlaKawa »

W pełni zgadzam się z moim przedmówcą. Takie oświetlenie faktycznie robi rewelacyjny klimat. Bądź co bądź szukając tego rodzaju produktów oświetleniowych, na pewno dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z ofertą sklepu szykownydom.com. Znajdziemy w niej bowiem świetne lampy, ponad 1000 modeli i to zarówno do domu, jak i takich zewnętrznych. Jednocześnie należy tutaj podkreślić, iż ich różnorodność jest na tyle duża, że każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie.
ODPOWIEDZ