Agregat do domu i do ogrodu

Dyskusje o rzecza przydatnych w ogrodzie: lampy ogrodowe, solarne, różnego typu oświetlenie ogrodowe, i narzędzia sprawdzające się przy codziennych pracach w ogrodzie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Agregat do domu i do ogrodu

Post autor: niewazne »

Witam wszystkich Mieszkam na wsi i niestety ale coraz częściej zdarzają się przerwy w dostawie do pradu .Czy możecie mi doradzić jakiś porządny agregat prądotworczy?
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Agregat do domu i do ogrodu

Post autor: niewazne »

Nie wiem czy ktos tutaj Ci doradzi. Najlepiej byłoby dopytać się w temacie jakiegos specjalisty w tym zakresie. Mogę zasugerować kontakt z firmą Eneria: - jest to obecnie jeden z największych dystrybutorów agregatów na Polskę i powinni Ci doradzić czym się kierować przy wyborze, jaki konkretnie agregat wybrać. Jakiś czas temu zamawialiśmy u nich dwa agregaty do firmy i jeden do domu.

Przelicz sobie to jakiej mocy Ci potrzeba ( policz urządzenia jakie ma obslugiwać agregat). Do domowego użytku nie bedzie Ci również potrzebny trójfazowy. Wystarczy Ci spokojnie jednofazowy agregat.

pozdrawiam.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Agregat do domu i do ogrodu

Post autor: Yosia »

Również szukałam agregatu do domu, ale że kompletnie się na tym nie znam to musiałam poradzić się sklepu, który wybrałam. Mianowicie w Proton polska dobrali mi odpowiedni agregat, który wcale nie był jakoś bardzo drogi, a działa znakomicie już parę miesięcy.
ODPOWIEDZ