Drabina aluminiowa do domu.

Dyskusje o rzecza przydatnych w ogrodzie: lampy ogrodowe, solarne, różnego typu oświetlenie ogrodowe, i narzędzia sprawdzające się przy codziennych pracach w ogrodzie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Drabina aluminiowa do domu.

Post autor: Kobite »

Czym się kierować w trakcie wyboru? Ostatnio poświęciliśmy sporo czasu na sprawdzenie jak wygląda sytuacja na rynku jeśli chodzi o drabiny i jest ogromny wybór z tym, że niektóre różnice nawet nie wiem z czego wynikają. Przymierzaliśmy się do czegoś z DMN z tego względu, że sprzedają drabiny KRAUSE a o nich są w sumie najlepsze opinie na rynku. Z tym, że jeśli mamy wybrać już coś konkretnego pojawia się problem. zainteresowani mogą sobie sprawdzić jak szeroka oferta w tej chwili występuje.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Bimbek
Zaglądacz forumowy
Posty: 42
Rejestracja: śr lip 01, 2015 4:33 pm

Re: Drabina aluminiowa do domu.

Post autor: Bimbek »

Szczerze, to nie orientuję się w różnicach. Dla mnie zawsze drabina to była drabina - byle odpowiednio wysoka i stabilna, reszta nie miała i nie ma dla mnie znaczenia. Pewnie profesjonaliści się ze mną nie zgodzą, ale dla mnie to sprzęt wyłącznie do typowych, okazjonalnych zastosowań domowych. Niemniej jak patrzę na dostępne drabiny w sklepie Elektron Online, to ceny idą od 90 do ponad 500 zł, zatem czymś istotnym muszą się one różnić :) Popatrzcie sami: elektrononline.pl/szukaj-drabina.
ODPOWIEDZ