Transport mebli

Meble biurowe: reprezentacja, wnętrza, propozycje.
Fotele do biura, krzesła, szafy i regały, przechowywanie dokumentów, designerskie propozycje na nowoczesne biuro. Po prostu: firmowe klimaty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kolorowa
Świeżak na forum
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 23, 2015 5:11 pm

Transport mebli

Post autor: Kolorowa »

Niedługo bedę przeprowadzać się do nowego mieszkania dlatego też bedę potrzebowała transportu moich starych mebli. Chce by ktoś naprawde dobrze o nie zabrał, dlatego potrzebuje namiary na firmy takie. . Które pomogą mi się zająć całą tą przeprowadzką.
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Transport mebli

Post autor: kangurka »

Możesz skorzystać chociażby z tego frachtu drogowego. To firma, która jest chyba najbardziej znana w Polsce, jeżeli chodzi o usługi transportowe, więc wszystko powinno odbyć się bez problemów.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Transport mebli

Post autor: designerka »

Znam tę firmę, czytałam o nich w artykule o tym, jak sprowadzać towary z Chin. To bardzo przydatny poradnik, więc jak ktoś m podobne rozterki, to zerknijcie! Dzisiaj to duży rynek zbytu.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Transport mebli

Post autor: enigmaa »

A będziesz się przeprowadzała w kraju, czy jest to może przeprowadzka zagraniczna?
Bo jeśli przeprowadzka zagraniczna to warto skorzystać z usług firmy, która specjalizuje się w tego typu przeprowadzkach.
Na tej stronie www szczegóły tego rodzaju przeprowadzki, oraz informacje co wchodzi w jej zakres.
Awatar użytkownika
Bimbek
Zaglądacz forumowy
Posty: 42
Rejestracja: śr lip 01, 2015 4:33 pm

Re: Transport mebli

Post autor: Bimbek »

enigmaa pisze:A będziesz się przeprowadzała w kraju, czy jest to może przeprowadzka zagraniczna?
Akurat nie ma to większego znaczenia w przypadku zlecenia przeprowadzki firmie DAR-BET. Dlaczego? Ponieważ jedną z ich specjalizacji są przeprowadzki międzynarodowe. Firma ma tak wyszkolony personel oraz sprzęt, że nawet najbardziej skomplikowana przeprowadzka nie stanowi dla niej problemu.
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Transport mebli

Post autor: Anita »

Wiele jest takich firm transportowych na rynku. Ja jednak miałam styczność tylko z jedną, która pomagała mi w przeprowadzce biura. Z tego co wiem http://www.elektron-trans.pl/ działa na terenie Trójmiasta jak i całej Europy. Jestem zadowolona z jakości tej usługi. Wszystko poszło sprawnie, a meble i inne rzeczy trafiły pod nowy adres w stanie idealnym. Dodatkowym atutem była możliwość negocjacji ceny.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Transport mebli

Post autor: Majeczkaa »

Moja siostra niecałe 2 tygodnie temu przeprowadziła się na drugi koniec Polski. Zostawiła tu część rzeczy, bo nie udało jej się ich zmieścić do ciężarówki. Chciałabym jej pomóc z ich transportem. Na początku pomyślałam, ze sama je przewiozę, ale niestety nie mam tak dużego samochodu i pomyślałam, że wyśle jej meble kurierem. Szukając taniej firmy kurierskiej trafiłam na taką ofertę https://www.globkurier.pl/przesylki-inf ... palet.html . Sprawdzałam opinie na jej temat i wszystkie sa pozytywne, ale wolałabym poznac także Waszą. Co sądzicie o tej ofercie? Może wysyłaliście jakieś paczki za pośrednictwem tej firmy?
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Transport mebli

Post autor: siedemosiemdwa »

Anita, co prawda w Polsce jest wiele firm transportowych, jednak na pewno nie każda z nich jest profesjonalna. Może sprawdź porównanie bezpiecznych firm transportowych w Polsce, z niego dowiesz się którzy spedytorzy są godni uwagi. Każdy z nich posiada bardzo duże doświadczenie, jednak różnią się zakresem wykonywanych usług.
Awatar użytkownika
MałaMo
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 25, 2016 7:17 pm

Re: Transport mebli

Post autor: MałaMo »

Polecacie jakąś firmę na terenie Krakowa? Zmieniam siedzibę firmy, więc mnóstwo rzeczy trzeba przewieźć;/
Nie wygrasz, dopóki nie nauczysz się przegrywać.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Transport mebli

Post autor: kangurka »

Transport mebli wymaga doskonałej kadry i silnych zabezpieczeń towaru, o czym warto poczytać: https://podpowiadamy.pl/logistyka-mebli ... ym-polega/ , moim zdaniem trzeba bardzo dobrze przygotować taki przewóz.
ODPOWIEDZ