Jaki fotel dentystyczny?

Meble biurowe: reprezentacja, wnętrza, propozycje.
Fotele do biura, krzesła, szafy i regały, przechowywanie dokumentów, designerskie propozycje na nowoczesne biuro. Po prostu: firmowe klimaty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Jaki fotel dentystyczny?

Post autor: Aleksandra »

Moja znajoma otwiera niedługo świeżutki gabinet dentystyczny i szuka pomysłu na jakiś fotel, który mogłaby do niego wstawić tak, żeby nie był za drogi, ale i bardzo porzadny.
Weszłyśmy sobie na ranking dentystów i stamtąd na strony różnych gabinetów żeby coś podpatrzeć, ale niestety na zdjęciach nazwy marek tych foteli nie widać:)

Może coś podpowiecie?
Pan Strach
Maciek
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: pt lut 22, 2013 6:02 pm

Re: Jaki fotel dentystyczny?

Post autor: Maciek »

Ja fotel dentystyczny znam jedynie z siedzenia na nim. Nigdy by mi nie przyszło do głowy patrzeć na jego producenta. Bardziej zależało mi jak najszybciej z niego znikać :)
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Jaki fotel dentystyczny?

Post autor: katarynka »

na myśl o dentyście to mi się słabo robi, więc niestety fotela nie pomogę wybrać, ale na pewno polecam zainwestować w znieczulenia, bo pewnie wielu klientów z tego skorzysta :D
Jurek
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 19, 2013 11:28 am

Re: Jaki fotel dentystyczny?

Post autor: Jurek »

Nalepiej będzie gdy udasz się do konkretniej hurtowni bądź po prostu do gabinetu i dzięki temu będziesz mogła znaleźć opowiednią nazwe firmy.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Jaki fotel dentystyczny?

Post autor: kalioppe »

Dokładnie tak - szukaj w sklepach medycznych. Najpewniejsze źródło i największy wybór sprzętu.
Sama ostatnio szukałam z siostrą aparatu EKG do jej gabinetu: https://kredos.pl/aparat-ekg-aspel-asca ... ecyfikacja . Naprawdę sporo tego jest, także radzę się uzbroić w cierpliwość i krok po kroku przeglądać ofertę kolejnych sklepów. Powodzenia!
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Jaki fotel dentystyczny?

Post autor: Martis04 »

Najlepiej zajrzeć do specjalistycznych sklepów, może właśnie medycznego? Najważniejsze aby fotel był funkcjonalny i wygodny dla pacjenta.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Jaki fotel dentystyczny?

Post autor: Hyorin »

Tutaj można znaleźć bardzo dobre informacje wiązane z kupowaniem tego typu mebli - http://poradnikowy.net/gdzie-kupic-prof ... zabiegowe/. Dobrze wiedzieć gdzie kupić taki mebel, jakie są jego ceny i na jakie aspekty obowiązkowo trzeba zawrócić uwagę przy zakupie, by nie nabyć bubla
ODPOWIEDZ