Krzesła konferencyjne eleganckie- które?

Meble biurowe: reprezentacja, wnętrza, propozycje.
Fotele do biura, krzesła, szafy i regały, przechowywanie dokumentów, designerskie propozycje na nowoczesne biuro. Po prostu: firmowe klimaty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Krzesła konferencyjne eleganckie- które?

Post autor: Dorota40 »

Ktoś tu wcześniej na forum podał mi adres do producenta krzeseł konferencyjno-bankietowych (krzeslabankietowe.pl,) może podpowiedzieć, które z tych krzeseł niżej najlepiej sprawdzą sie do sali weselnej?
:arrow: krzeslabankietowe.pl/produkty/krzesla-bankietowe (tu jest kilkadziesiąt modeli różnych i nie wiem co wybrać, żeby znów nie przesadzić
Zależy mi mniej więcej na takim efekcie:
Obrazek
Zdjęcie z tego sklepu wyżej

Czy może kupic najzwyklejsze i do nich po prostu pokrowce tak, żeby w razie wesela je nimi powlec?
Pan Strach
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Krzesła konferencyjne eleganckie- które?

Post autor: Pumpilka »

Weź zwykłe ciemne i pokrowce do tego - wtedy sprawdzą i na wesele i na jakieś szkolenia dla firm jak planujesz też w tej sali robić.
Awatar użytkownika
Mokana
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 12:14 am

Re: Krzesła konferencyjne eleganckie- które?

Post autor: Mokana »

Równiż sądzę, że zwykłe z pokrowcami będą idealne. Na pewno nie raz zdarzy się, że krzesła się zabrudzą, a w przypadku pokrowców nie będzie dużego problemu z wypraniem ich. :)
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Krzesła konferencyjne eleganckie- które?

Post autor: Pumpilka »

Na pewno mniejszy problem niż pranie czy szorowanie tapicerki, na której potem by zostały plamy :)
Pyzata
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Krzesła konferencyjne eleganckie- które?

Post autor: Aleksandra »

Też wydaje mi się, że dokupienie takich pokrowców do krzeseł typu konferencyjnego to super idea, bo przecież konferencje, czy tam szkolenia są różne: jedne typu VIP więc musi być elegancko, inne luźne.
Pewnie też wybierają wyposażenie takie sali konferencyjnej to nie tylko kierowałabym się wyborem krzeseł i stołów (dużo takich można znaleźć tutaj np.), ale i właśnie mądrym wyborem ze 2-3 zestawów pokrowców do takiego wykorzystania pod-biznesowego.
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Krzesła konferencyjne eleganckie- które?

Post autor: boom99 »

Pokrowce to w sumie rzeczywiście dobry pomysł na to, żeby nawet zwyklejsze krzesła
biurowe, czy takie na codzień wykorzystywane do innych firmowych celów (jak takie: nonameoffice.pl/3-krzesla-biurowe) zamienićn a czas imprez okolicznościowych,
czy eleganckich spotkań w coś, co będzie miec "klasę".
Musze się bardziej tematowi przyjrzeć - do tej pory aż tak nie wnikałam,
ale to ciekawe.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Krzesła konferencyjne eleganckie- które?

Post autor: Martis04 »

W sumie takie pokrowce to nie jest zły pomysł. ;) Będzie się lepiej czyściło.Jestem jak najbardziej za. ;)
ODPOWIEDZ