Jak wybierać różne sprzęty do biura?

Sprzęty i urządzenia w biurze.
Ułatwiacze biurowej pracy: skanery, faxy, drukarki, kserokopiarki, telefony, centrale. Rozmowy o tym, co w biurze niezbędne.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Jak wybierać różne sprzęty do biura?

Post autor: Kawowa »

Znacie się na komputerach i innych sprzętach tego typu?
Ja jestem zielona na ten temat i gdybym miała wyposażyć biuro sama, to pewnie bym poległa.
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Jak wybierać różne sprzęty do biura?

Post autor: Anita12 »

Ja bazuję tylko na poradach ze stronek poświęconych takiej tematyce, jaka akurat jest mi potrzebna.
Lepiej dowiedzieć się co rekomendują osoby, które mają większe rozeznanie.
Tutaj techfreshpl/chipsety-intel-h270-i-z270-specyfikacja/ masz namiar na jedną z takich stron.
Warto zapamiętać ten adres.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Jak wybierać różne sprzęty do biura?

Post autor: AlaKawa »

Dzisiaj żadne biuro czy też firma nie mogą się obyć bez odpowiedniego wyposażenia. Myślę sobie jednak, iż warto zwrócić uwagę również na nowoczesne rozwiązania. Bez wątpienia mogą nimi się okazać mikropłatności, dostępne w My Bill. Pozwalają one bowiem na płacenie małych kwot, poprzez wysłanie SMS Premium i na pewno dla wielu osób opcja ta będzie ciekawą alternatywą w odniesieniu do np. płacenia gotówką, szczególnie że telefon zawsze zabieramy ze sobą.
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Jak wybierać różne sprzęty do biura?

Post autor: adik356 »

Sprzęty są ważne, ale dane w firmie też są ważne warto zainwestować w system pracy w chmurze. Widziałam taką ofertę na bluerpl i się nad nią zastanawiam. Co o niej sądzicie ?
ODPOWIEDZ