Systemy wykorzystywane we współczesnym rolnictwie

Sprzęty i urządzenia w biurze.
Ułatwiacze biurowej pracy: skanery, faxy, drukarki, kserokopiarki, telefony, centrale. Rozmowy o tym, co w biurze niezbędne.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Systemy wykorzystywane we współczesnym rolnictwie

Post autor: kalioppe »

Macie z nimi jakieś doświadczenie?
Wujek ma spore gospodarstwo i zastanawiamy się jak mu ułatwić pracę.
Póki co znalazłam coś takiego: satagropl/ . Myślicie, że się sprawdzi? No i przede wszystkim, czy to jest na tyle proste w obsłudze, że wujek da radę się nauczyć?
Pan Strach
robiss
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: wt cze 07, 2016 10:24 am
Kontaktowanie:

Re: Systemy wykorzystywane we współczesnym rolnictwie

Post autor: robiss »

Kal a do czego te służy? Możesz przybliżyć temat, bo sprawia wrażenie ciekawego. Dzięki i czekam
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Systemy wykorzystywane we współczesnym rolnictwie

Post autor: kapitalna »

Teraz w rolnictwiej jest bardzo wiele usprawnień. Widać, że czasy się mocno zmieniły i to na plus. Tak samo wygląda to w dziedzinie maszyn rolniczych powiatsuski24pl/polecamy/czesci-do-kombajnu-i-maszyny-rolnicze-nowe-czy-uzywane/zsg .
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Systemy wykorzystywane we współczesnym rolnictwie

Post autor: kalinka »

Nie zapominajcie także o opryskach roślin. Jest to bardzo ważne i z pewnością przydadzą się Wam narzędzia takie jak filtr do opryskiwacza: https://agroplast.pl/pl/c/Filtry/88 . Te i wiele innych tego typu akcesoriów znajdziecie na stronie firmy Agroplast. Warto rozejrzeć się w ich ofercie. Polecam wszystkim osobom, które na co dzień interesują się ogrodnictwem oraz rolnictwem. Wybór jest bardzo duży i każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie.
Artur N.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:38 am

Re: Systemy wykorzystywane we współczesnym rolnictwie

Post autor: Artur N. »

Współczesne rolnictwo nie może obejść się bez nowoczesnych maszyn, które niestety czasami się psują ... jak zwykle i ze wszystkim są plusy i minusy :/ Nie wiem jak Wy ale ja bardzo często bazuje na częściach zamiennych, które kupuje w sklepie https://serwis-kop.pl/pl/13-czesci-pasujace-do-cat Cat części z tego sklepu jeszcze mnie nigdy nie zawiodły i mam nadzieję, że to się nie zmieni :/
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Systemy wykorzystywane we współczesnym rolnictwie

Post autor: Fifi34 »

Masz rację. Nowoczesne rolnictwo wymaga nowoczesnych maszyn. A nowoczesne maszyny - odpowiednich części, olejów, smarów czy filtrów. Na szczęście są na rynku hurtownie rolnicze, które oferują tego typu asortyment. Jest na przykład w sieci hurtownia Aldomarket. Oferują części do maszyn rolniczych oraz ciągników. Szeroki wybór, konkurencyjne ceny. Warto zapisać sobie namiar.
Marina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:40 pm

Re: Systemy wykorzystywane we współczesnym rolnictwie

Post autor: Marina »

Takich systemów jest sporo. Od siebie mogę dorzucić fotowoltaikę dla rolnictwa. Automatyzacja różnych procesów przyniosła większe zużycie prądu więc zastosowanie fotowoltaiki jest jak najbardziej wskazane. Dzięki niej można zoptymalizować wydatki na energię. Zresztą są na rynku specjaliści w temacie takich rozwiązań. Tutaj macie namiar https://flexipowergroup.pl/fotowoltaika-dla-rolnika/ . I warto ich podpytać o kompleksową obsługę takiej inwestycji.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Systemy wykorzystywane we współczesnym rolnictwie

Post autor: duser »

A słyszeliście już o takiej ofercie, jak OrCal? Jest to popularny producent nawozów , które stosuje w swoim nawozach najlepsze rozwiązania, a same nawozy są nawozami ekologicznymi? Jak to wszystko działa? Myślę, że szczegółów można szukać sobie bezpośrednio właśnie u tego producenta, więc śmiało sobie korzystajcie! Powodzenia!
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Systemy wykorzystywane we współczesnym rolnictwie

Post autor: arnika »

Myślę, że przydać się Wam mogą także namiary na będzie transport maszyn poznań: https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/ ... rt-maszyn/ . Zachęcam więc do zapoznania się z ofertą tej firmy. Sądzę, że może Was zainteresować.
ODPOWIEDZ