Czy sprzęt kupowany do firmy ubezpieczacie?

Sprzęty i urządzenia w biurze.
Ułatwiacze biurowej pracy: skanery, faxy, drukarki, kserokopiarki, telefony, centrale. Rozmowy o tym, co w biurze niezbędne.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Czy sprzęt kupowany do firmy ubezpieczacie?

Post autor: Dorota40 »

Czy sprzęt kupowany do firmy ubezpieczacie czy nie ma to wg sensu?
Te gwarancj 2 lata na skaner za 5000 to mnie zabijają
Czas i tak upłynie.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Czy sprzęt kupowany do firmy ubezpieczacie?

Post autor: Aleksandra »

W sumie rzeczywiscie, jeśli taki sprzęt, urządzenia czy maszyny są bardzo drogie,
a różne osoby będą je obsługiwać czy w różnych warunkach będzie przechowywany,
to myślę, że ubezpieczenie go dodatkowo jest całkiem ciekawym pomysłem.
Na morelach widzę też o tym piszą:
morelenet/wiadomosc/ubezpieczenie-sprzetu-elektronicznego-czy-warto/2298/
więc może i ja się tematowi przyjrzę.

?
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Czy sprzęt kupowany do firmy ubezpieczacie?

Post autor: Majeczkaa »

Jeżeli możemy sobie na takie coś pozwolić to czemu nie. Zresztą, co ja piszę – prowadząc firmę takie rzeczy powinno się od razu w biznesplanie uwzględniać. Myślę, że nie warto po prostu liczyć życzeniowo na to, że wszystko będzie w porządku – nieplanowane wydatki w firmie to zawsze bolesne kroki w tył. Pod kątem ubezpieczenia na tego typu rzeczy w firmach poleciłabym dokładnie przejrzeć sobie ofertę gothaerpl . Spośród masy innych kategorii – które, jakby nie było, również mogą zainteresować, jeżeli rozważamy inne rodzaje ubezpieczeń – jest tam bardzo rozbudowana oferta skierowana konkretnie do firm. Oczywiście polecałabym dobrze się zastanowić nad tym, czego potrzebujemy i sprawdzić, która z tamtejszych opcji będzie dla nas najbardziej odpowiednia, ale to na tyle duża i sensowna firma, że na pewno będzie coś dla każdego.
ODPOWIEDZ