Warto wydać więcej na przenośny głośnik?

Sprzęty i urządzenia w biurze.
Ułatwiacze biurowej pracy: skanery, faxy, drukarki, kserokopiarki, telefony, centrale. Rozmowy o tym, co w biurze niezbędne.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Warto wydać więcej na przenośny głośnik?

Post autor: Kawowa »

Możecie coś podpowiedzieć?
Warto waszym zdaniem wydać więcej na przenośny głośnik?
Widziałam takie do stówki, ale też trafiłam na takie do 300 zł tutaj http://techfresh.pl/jaki-glosnik-przeno ... zenosnych/
Myślicie, że warto wybrać coś takiego?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Warto wydać więcej na przenośny głośnik?

Post autor: Hyorin »

Jeśli często słucha się muzyki i zależy nam na jakości dźwięku to warto zainwestować w taki głośnik.
fallen
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 02, 2016 9:28 pm

Re: Warto wydać więcej na przenośny głośnik?

Post autor: fallen »

Jasne, że warto. Ja się przymierzam do kupna czegoś z Ultimate Ears, bo jak byłem u kuzyna za granicą to dał mi posłuchać czegoś na nich i jak na przenośny głośnik to już te najtańsze robią świetną robotę! Tu macie artykuł o nich, ale gwarantuję, że nie oddaje on w całości tego jak fajnie się prezentują. - http://www.benchmark.pl/aktualnosci/ult ... -rade.html
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Warto wydać więcej na przenośny głośnik?

Post autor: Majeczkaa »

Tak jak wspomniał jeden z poprzedników to zależy od tego, jak bardzo cenisz sobie słuchanie muzyki. Znam ludzi, którzy nie usłyszeliby różnicy w jakości dźwięku między głośnikami z dwóch skrajnych punktów półek cenowych ;). Jeżeli natomiast należysz do audiofilów, to naturalnie polecałabym zaopatrzyć się w jakiś lepszy głośnik przenośny. Od siebie mogę polecić ten: https://redcoon.pl/telefony-i-smartfony ... ck-edition , sama taki właśnie posiadam i bardzo sobie cenię :).
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Warto wydać więcej na przenośny głośnik?

Post autor: designerka »

Sama nie wiem... Moja siostra ma taki za kilka stów JBL - dość duży. Gra to fajnie, jednak jest spore. My mamy znacznie mniejszy JBL GO 2 i on się nawet do małej torebeczki nadaje.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Warto wydać więcej na przenośny głośnik?

Post autor: Arek454 »

No jak dobry i funkcjonalny głośnik bezprzewodowy który będziecie mogli sobie zabrać na plaże, spacer, czy grilla to warto też popatrzeć na tańsze modele od producenta Manta u którego znajdziecie na przykład taki model jak SPK130GO-RD o baterii która pozwala na ciągłe działanie przez 12h, czystość dźwięku, dobry bas i zasięg do 10m
ODPOWIEDZ