Kupić dziecku smartwatch?

Design w biurze: gadżety, dekoracje, wrażenie!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Kupić dziecku smartwatch?

Post autor: Kawowa »

Myślicie, że to dobry pomysł, żeby kupić dziecku smartwatch?
Tutaj techfreshpl/jaki-smartwatch-dla-dziecka-ranking-5-najlepszych-modeli/ widziałam 5 modeli, które ewentualnie warto wziąć pod uwagę.
Ja zastanawiam się nad tym, czy tak w ogóle to jest dobry pomysł, żeby kupić dziecku taki gadżet.
Jak wy podchodzicie do takich bajerów?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Kupić dziecku smartwatch?

Post autor: Hyorin »

Dla mnie smartwatch to zbędny gadżet, ale pewnie dzieci lubią takie nowinki, więc czemu nie?
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Kupić dziecku smartwatch?

Post autor: Arek454 »

Szukając ciekawych propozycji w zakresie smartwatchy to sprawdźcie sobie smartwatche od Manty który ma kilka ciekawych propozycji jak na przykład model M5, czy SWT05BP. Szeroki zakres funkcjonalności, porządne wykonanie i całkiem niezłe ceny także szczególnie dla aktywnych dzieci, ale i starszych mogą się fajnie sprawdzić.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Kupić dziecku smartwatch?

Post autor: Martis04 »

Ja jestem przeciwnikiem kupowania dzieciom takich drogich gadżetów. Przyjdzie jeszcze na to pora.
Jokata
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt lip 26, 2016 5:29 pm

Re: Kupić dziecku smartwatch?

Post autor: Jokata »

Tak, mamy w końcu XXI wiek, więc warto korzystać z udogodnień. Ja kupiłam dzecku taki zegarek marki Calmean https://www.calmean.com/produkty-calmean/child-watch/ i jestem teraz spokojniejsza, jak wychodzi z kolegami na podwórko. Smartwatch ma lokalizator gps, więc zawsze można sprawdzić, gdzie jest dziecko. Czasami syn dlugo nie wraca do domu, sprawdzam gdzie jest i wiem, że jest bezpieczny na placu zabaw. Przez zegarek można też odbierać rozmowy telefoniczne.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Kupić dziecku smartwatch?

Post autor: designerka »

Też jestem za! Oczywiście jeśli umie się nim posługiwać. Nie ma co dawać takiego zegarka maluszkom.
ODPOWIEDZ