Acer do pracy biurowej?

Design w biurze: gadżety, dekoracje, wrażenie!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Acer do pracy biurowej?

Post autor: Kawowa »

Jaki model tej marki polecilibyście do takiej typowej pracy biurowej?
Tutaj morelenet/wiadomosc/laptop-acer-extensa-2540-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/5439/ czytałam trochę na temat takich sprzętów.
Są tam opisy poszczególnych modeli.
Mieliście z tym coś do czynienia?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Acer do pracy biurowej?

Post autor: Hyorin »

Myślę, że do pracy biurowej Acer będzie odpowiedni. A który konkretnie model chcesz kupić?
JanaZCzech
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr sie 03, 2016 9:51 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Acer do pracy biurowej?

Post autor: JanaZCzech »

Ale zastanawiasz się nad komputerem stacjonarnym czy laptopem ? Tutaj znajdziesz jedno i drugie speedserwisnet Ważne aby sprzęt był wydajny, płynnie i stabilnie pracował, zwłaszcza w biurze gdzie nie ma czasu na awarie.
MalgosiaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lut 26, 2021 9:03 pm

Re: Acer do pracy biurowej?

Post autor: MalgosiaK »

Wszystko zależy do czego ma być komputer, bo praca biurowa jest pojęciem szerokim. NO i komputer nie oceniasz po karoserii - marce, a podzespołach....
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Acer do pracy biurowej?

Post autor: duser »

Skoro już jesteśmy w takich tematach, to powiedzcie mi, gdzie w Waszych firmach przechowujecie dane? Pytam, ponieważ zainteresowała mnie taka propozycja, jak archiwizacja danych, którą można znaleźć w ofercie https://euroimpex.pl/archiwizacja-danych/ . Myślicie, że takie usługi mogą być dobrym wyborem?
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Acer do pracy biurowej?

Post autor: asieczek »

Dla firm, które chcą wymienić swoje komputery, odkup sprzętu komputerowego może być atrakcyjną opcją. To szybki sposób na odświeżenie sprzętu biurowego i jednocześnie na uzyskanie dodatkowych środków na nowe inwestycje technologiczne.
ODPOWIEDZ