Fototapeta w biurze?

Design w biurze: gadżety, dekoracje, wrażenie!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Fototapeta w biurze?

Post autor: boom99 »

Czy fototapeta w biurze takim bardziej reprezentacyjnym to dobry pomysł,
czy może trochę obciachowy?
Montuje się dzisiaj jeszcze takie rzeczy na ścianach biurowych?
Pan Strach
Andrei
Zaglądacz forumowy
Posty: 29
Rejestracja: wt mar 11, 2014 12:38 pm
Kontaktowanie:

Re: Fototapeta w biurze?

Post autor: Andrei »

Według mnie jak najbardziej, skoro nawet w garażach ludzie montują sobie takie rzeczy. Osobna kwestia to motyw przewodzący. Do biura pasowałyby wg mnie jakieś wieżowce, duże miasta itp. albo coś co się kojarzy z sukcesem i daje motywację do działania :)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Fototapeta w biurze?

Post autor: kangurka »

Jeżeli taka fototapeta pasuje do wnętrza i ogólnego charakteru biura, to czemu nie? Nie wybierajmy tylko kiczowatych zdjęć plaż czy zachodów słońca w górach ;)
mariel
Zaglądacz forumowy
Posty: 52
Rejestracja: pt lip 31, 2015 9:50 am

Re: Fototapeta w biurze?

Post autor: mariel »

Fototapeta może się sprawdzić w biurze, ale musi być idealnie dopasowana nie tylko do charakteru wnętrza, ale także biurowej specyfiki.
janus
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: sob mar 29, 2014 3:42 pm

Re: Fototapeta w biurze?

Post autor: janus »

Moim zdaniem taka fototapeta bardzo dobrze może się prezentować w biurze. Polecam nowoczesne , geometryczne wzory. Mogą sprawić,że pomieszczenie nabierze głębi, stanie się bardziej przestrzenne. Warto jest zamówić fototapetą na wymiar. Dzięki temu można ja bardzo dobrze dopasować do ściany. Gotowej fototapety nigdy nie kupicie natomiast w idealnym rozmiarze.
Zerknijcie sobie tutaj:
dekowizjapl/fototapety.html - obecnie w sklepie jest bardzo duży wybór przeróżnych fototapet. Zamawialem tam jakiś czas temu fototapetę dla siebie do biura. Była dobrej jakości, idealnie dopasowany rozmiar.
Wybrałem ten wzór:
Obrazek
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Fototapeta w biurze?

Post autor: Majeczkaa »

Prowadzę biuro projektowe i moje biuro jest jakby nie patrzeć moja wizytówką. Nie wiem, czy miałabym jakiegokolwiek klienta gdyby nie to, że mam fajne i nowoczesne biuro. Dość długo zastanawiałam się nad jego urządzeniem i postawiłam na prostę meble i dekoracje na ścianie w postaci fototapety. Nie chciałam, żeby miała jakiś typowy motyw i z tego powodu miałam problem ze znalezieniem odpowiedniej. . Ich fototapeta okazała się genialnie wykonana.
Michalski
Zaglądacz forumowy
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 09, 2016 8:32 am

Re: Fototapeta w biurze?

Post autor: Michalski »

nie można od tak sobie rzucić fototapety na ścianę.. całość musi grać. Skoro idziesz w kierunku fototapety do „postaw kropkę nad i” i przerób biuro na nowoczesne wnętrze. W firmie, gdzie pracuję realizowali podobny projekt, z fototapetą i meblami z homegardenartpl/ . Efekt jaki uzyskali … wspaniały :D
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Fototapeta w biurze?

Post autor: Kobite »

Moim zdaniem jeśli jest to dobrze pomyślane i zaprojektowane to nie powinno być z tym żadnego problemu, dobrze dobrane fototapety naprawdę potrafią zrobić cuda i nie ma znaczenia jakie to miejsce czy biuro czy dom. Ogólnie tutaj masz możliwość wysłania własnego projektu - dekowizjapl nie wszystkie firmy to oferują, a to dość duży plus, a co ważne punkt sprawdzony pod względem jakości wyrobów.
ODPOWIEDZ