Kosze i pojemniki na prasówkę

Design w biurze: gadżety, dekoracje, wrażenie!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Kosze i pojemniki na prasówkę

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Kosze i pojemniki na codziennie przeglądaną w firmie prasówkę: jakie , na ile gazet, z czego zrobione?
Ostatnio na czasie są aluminiowe ale i drewniane kosze gazetowe - które wam się bardziej podobają?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Kosze i pojemniki na prasówkę

Post autor: Aleksandra »

Ja taki kosz mam w domowym wc:) Świetnie się sprawdzają i w zasadzie bez różnicy jakie - grunt, żeby był pojemny.
Awatar użytkownika
ŚwiatWnętrz
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: czw lis 15, 2012 8:08 pm

Re: Kosze i pojemniki na prasówkę

Post autor: ŚwiatWnętrz »

Świetne są kosze z eko-skóry, bo ekologiczne i eleganckie ;) . Fajnie wyglądają i biurze i po prostu w dużym pokoju.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Kosze i pojemniki na prasówkę

Post autor: katarynka »

mnie się bardzo podobają designerskie wzory w takich koszach na prasówkę, akurat ejst to taki element wystroju, ze mozna sobie pozwolic na trochę więcej szaleństwa
Awatar użytkownika
Mokana
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 12:14 am

Re: Kosze i pojemniki na prasówkę

Post autor: Mokana »

Ja, tylko że w domu mam taki pojemnik na prasę: gabloty.pl/zdjecia/_galerie/gabloty_sklepowe/DSC03430.JPG Dzięki temu unikam jej zniszczenia przez dziecko, no i pilot od telewizora również tam trzymam ... z przyczyn wiadomych. :)
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Kosze i pojemniki na prasówkę

Post autor: boom99 »

Widziałam kiedyś takie fajne kosze na prasę mocowane do ściany - coś na zasadzie wieszaka, kapitalna rzecz.
ODPOWIEDZ