Zegary naścienne

Design w biurze: gadżety, dekoracje, wrażenie!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Zegary naścienne

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Zegary naścienne - jakie zegary powinny się znaleźć w firmowym biurze i dlaczego muszą one pełnić estetyczną i dekoracyjną rolę.
?
Pan Strach
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Zegary naścienne

Post autor: Pumpilka »

Odpowiedź nasuwa mi się taka, że patrzą na nie klienci
i kontrahenci wchodzący do firmy, wiec każdy zegar na ścianę musi jakoś sie prezentować.
A co pokroju zegara firmowego z Kubusiem Puchatkiem mogłoby zostac odebrane przez klienta, jako brak powagi danej firmy...
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Zegary naścienne

Post autor: Dorota40 »

Słuszna uwaga, zegar w biurze musi wyglądać porządnie, ciekawie i bez zbędnej dziecinady.
No chyba, że to biuro np studia muzycznego, czy filmy fonograficznej to można się pokusić o zegar w kształcie płyty winylowej itp.
Takie rzeczy wyglądają i ciekawie i z odpowiednią do firmy powagą.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Zegary naścienne

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Mi zawsze podobały się zegary minimalistyczne. W biurach czy też firmach nie można jednak przesadzić z tą oszczędnością formy, tak aby nikt też nie miał problemów z odgadnięciem aktualnej godziny, zwłaszcza jeśli nie ma na to czasu. Każde biuro jest inne, także zegar należy dobierać już indywidualnie do konkretnego wnętrza. Firmy zajmujące się szeroko pojętym designem czy projektowaniem wnętrz mogą sobie pozwolić na mniej szablonowe rozwiązania.
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Zegary naścienne

Post autor: raczek »

Jeżeli to nowoczesne biuro, będzie do niego pasować zegar w stylu modernistycznym. Jeżeli to biuro średnich lotów, wystarczy zwykły zegar z Ikeii, a jeżeli mówimy o biurze z duszą, charakterem to zegar koniecznie musi wpasowywać się w wystrój.
Bart20
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Zegary naścienne

Post autor: Bart20 »

Zegar powinien być przede wszystkim nowoczesny, a może nawet połączony z klasyką. Z pewnością nie może razić nieprofesjonalizmem (np: zegar za 5zł )
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Zegary naścienne

Post autor: Zbig55 »

Super zegary to imitacje zegarów dworcowych, czytelne i prezentują się dobrze w każdym rodzaju pomieszczenia.
ODPOWIEDZ