Ma ktos reklamę na samochodzie?

Design w biurze: gadżety, dekoracje, wrażenie!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
AgnieszkaKOT
Świeżak na forum
Posty: 14
Rejestracja: śr wrz 10, 2014 1:01 pm
Lokalizacja: Polska nadmorska zakręcona:)
Kontaktowanie:

Ma ktos reklamę na samochodzie?

Post autor: AgnieszkaKOT »

Ma ktos reklamę na samochodzie?
Interesuje mnie to, czy takie reklamy pod wpływem np gradu nie zdzierają się, czy nie spływają?

Nie mam garażu, więc takie drobiazgi są dla mnie ważne
A noga to zasługa Rio:)
zdrowie.ponadczasowe.eu/depilacja-laserowa-w-domu
Pan Strach
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Ma ktos reklamę na samochodzie?

Post autor: Pumpilka »

Jeśli jest porządnie wykonana i założona, to na pewno nic jej nie odklei, tylko trzeba do fachowego biura z takimi
Pyzata
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Ma ktos reklamę na samochodzie?

Post autor: Dorota40 »

Dokładnie - jak dobrego wykonawcę złapiesz to nie ma siły, żeby Ci się zniszczyła.
A swoją drogą, jak interesuje Cię reklama samochodowa na specjalnej folli wylewnej to odpowiem namiar na DPS ( tu szczegóły ich wykonań tego rodzaju reklam: dpsdrukpl/wydruki_na_folii.html#samochodowa_folia_wylewna) - firma jest z Elbląga, zdecydowanie profi.
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Ma ktos reklamę na samochodzie?

Post autor: boom99 »

Dokładnie, wszystko zależy od jakości wykonania takiej reklamy.
Dobrą firmą, która w ofercie ma oklejanie pojazdów jest też firma trzysłowa.pl - też bardzo dobrzy jeśli chodzi o profesjonalną reklamę wielkoformatową i taką właśnie umieszczaną na samochodach. Polecam sobie zajrzeć na ich stronę bezpośrednio, albo zadzwonić i dopytać o szczegóły.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Ma ktos reklamę na samochodzie?

Post autor: designerka »

Czy według Was taka reklama na samochodzie ma sens? Przynosi to jakieś pozytywne skutki? Wydaje mi się, że obecnie lepszym sposobem na reklamę są wszelkie kampanie w internecie. Chociażby marketing szeptany, promocja na portalach społecznościowych, buzz marketing. Jeśli chodzi o tego typu usługi mogę polecić firmę bizzit.pl. Oczywiście nie jestem przeciwniczką tradycyjnych form reklamy, jak bildboardy, ulotki, czy właśnie naklejki na samochody, jednak wydaje mi się, że lepiej jest przenieść takie działania do sieci.
mariel
Zaglądacz forumowy
Posty: 52
Rejestracja: pt lip 31, 2015 9:50 am

Re: Ma ktos reklamę na samochodzie?

Post autor: mariel »

Jakość wykonania jest najważniejsza, ale przyznam, że jakoś ta forma reklamy niezbyt mnie przekonuje.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Ma ktos reklamę na samochodzie?

Post autor: duser »

Ja akurat raczej stawiam sobie na reklamy internetowe i powiem szczerze, że właśnie sprawdzam, co może mi zaproponować agencja reklamowa https://www.vizer.pl/ . Koniecznie zerknijcie sobie do nich, bo moim zdaniem takie profesjonalne wsparcie ma spore znaczenie. Wybierzcie sobie konkretne usługi i śmiało z nich korzystajcie.
ODPOWIEDZ