Biurowe panoramy 360 - robia wrażenie:)

Design w biurze: gadżety, dekoracje, wrażenie!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Biurowe panoramy 360 - robia wrażenie:)

Post autor: Aleksandra »

Ktoś może decydował się już na zrobienie w firmie tzn właściwie na terenie firmy panoramy 360 stopni?
Chodzi mi o taką filmową prezentację biura, firmy, czy siedziby, jak np robią na stronach 360stopnieu/oferta/panoramy-360/?

Mama mi się tu mocno nad tym zastanawia, ale chętnie obejrzalaby jeszcze jakieś realizacje poza tymi, które wiszą na stronie w/w firmy.
?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Forek25
Zaglądacz forumowy
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 13, 2012 1:17 pm

Re: Biurowe panoramy 360 - robia wrażenie:)

Post autor: Forek25 »

takie zdjęcia robią wrażenia, tylko coś takiego można zrobić teraz smartfonem - opcja zdjęcia panoramiczne.
Hitem są filmiki robione z kamery podwieszonej pod śmigłowiec - ale nie taki duży, tylko taki modelarski.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Biurowe panoramy 360 - robia wrażenie:)

Post autor: Aleksandra »

Niby tak, ale wiesz, wtedy obraz Ci się trzęsie, jakieś szumy, przebicia itd,
a z tego co czytam to przy robieniu profesjonalnych panoram, to raczej (jeśli dobrze rozumiem) to to polega na nakładaniu w jeden ciąg kilku czy kilkunastu dobrze zrobionych zdjęć tak, ze tworzą "idealny" obraz jakby filmowy - ale to nie jest film.
Interaktywna forma, której się raczej nie uzyska kręcąc smartfonem..
w każdym razie jak patrzę na te realizacji to tak wygląda. 8-)
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Biurowe panoramy 360 - robia wrażenie:)

Post autor: Dorota40 »

Dokładnie, smartfonowe 3d to jednak nie to samo co wspomniane wyżej panoramy 360,
chociaż myślę, że te bardziej sprawdziłyby się do prezentacji ośrodka turystycznego,
może jakiejś gminy, czy galerii handlowej, niż typowego biura.
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Biurowe panoramy 360 - robia wrażenie:)

Post autor: Pumpilka »

Wg mnie to całkiem nieźle wygląda.
Otworzyłam na tej stronie prezentację z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie - świetnie całościowo to wygląda.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Biurowe panoramy 360 - robia wrażenie:)

Post autor: katarynka »

do mnie bardzo mało nowinek technologicznych przemawia, ale akurat te panoramy są całkiem całkiem, najlepsza ta opcja z mieszkaniem na sprzedaż..jakby wszystkie oferty miały taką panoramę to chyba szybciej sprzedałyby się te wszystkie oferty
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Biurowe panoramy 360 - robia wrażenie:)

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Panorama zrobiona smartfonem... no niezbyt - sztuczne dopasowanie krawędzi zdjęć, szumy, poruszenia, brak możliwości zrobienia zdjęć w osi pionowej, zakrzywienia, brak HDR. Generalnie najważniejszą filozofią takich panoram jest to że można z nich tworzyć wirtualne wycieczki - np. po lokalu.
kulka
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: wt maja 28, 2013 4:19 pm

Re: Biurowe panoramy 360 - robia wrażenie:)

Post autor: kulka »

Taka profesjonalna panorama na pewno robi wrażenie. Tylko nie w każdej branży się sprawdza, a trochę jednak kosztuje, więc trzeba się zastanowić, czy warto.
A amatorskie panoramy zrobimy prawie każdą cyfrówką, tylko efekt pozostawia pewnie trochę do życzenia.
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Biurowe panoramy 360 - robia wrażenie:)

Post autor: Rafal »

Jasne jest to bardzo pomysłowa opcja aby wzmocnić swoją pozycje wśród konkurencji, gdyż wiesz o tym, że im łatwiej klient będzie poruszał się po stronie to będziesz miał większe prawdopodobieństwo powrótu klienta do Ciebie :)
Bart20
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Biurowe panoramy 360 - robia wrażenie:)

Post autor: Bart20 »

Dobra sprawa, ciekawe rozwiązanie dla osób które chcą wiedzieć jak wygląda np: dentysta :) Z pewnością zachęci to klientów
ODPOWIEDZ