Warsztat - wyposażenie

Jak je urządzić? Funkcjonalność i estetyka pomieszczeń magazynowych.
Regały, przestrzeń halowa.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Warsztat - wyposażenie

Post autor: Thea33 »

Mój mąż szuka stołów do warsztatu - solidnie wykonanych, funkcjonalnych. Czy polecicie coś godnego?
Pan Strach
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Re: Warsztat - wyposażenie

Post autor: Agata Malinowska »

W tym wypadku na pewno najważniejsze jest to, aby stół był przede wszystkim stabliny i doskonałej jakości.
Mój kuzyn, który ma mały warsztat, polecił te stoły warsztatowe: bakpolpl/kategoria/meble-warsztatowe/stoly-warsztatowe , jako produkty najwyższej jakości, bardzo dobrze zaprojektowane i przemyslane, jeśli chodzi o podstawowe funkcje. Rozejrzyj się u nich i dopytaj o dostawę.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Warsztat - wyposażenie

Post autor: kalioppe »

Wybór jest naprawdę spory.
Podpowiem tylko, żeby kupować bezpośrednio u producentów, tak jest najtaniej.
Sama mam na oku meble socjalne stąd: herituspl/meble-socjalne . Warsztatowe też mają w ofercie, z tego, co widziałam, więc zerknij sobie, może coś Wam przypadnie do gustu :)
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Warsztat - wyposażenie

Post autor: Zbig55 »

Bardzo trwały stół warsztatowy. Dobra proporcja ceny do jakości.Nogi regulujące poziom z gwintem M8.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Warsztat - wyposażenie

Post autor: siedemosiemdwa »

A czy masz sprzęt potrzebny do naprawy wgniecenia w aucie? Wydaję mi się, że warto byłoby w to zainwestować. Usuwanie wgniotek tą metodą jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż naprawa blacharsko-lakiernicza.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Warsztat - wyposażenie

Post autor: AlaKawa »

Moim zdaniem sporo zależy tutaj od tego, czym mąż będzie zajmował się w warsztacie. Jeżeli w grę będzie wchodziła szlifierka, na pewno bardzo przydatnym elementem wyposażenia może okazać się tego rodzaju stół szlifierski. Posiada on nie tylko bardzo stabilną konstrukcję, ale dodatkowo odciąg dolny, który znacznie poprawia komfort pracy, odciągając nadmiar pyłu.
stobejczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 42
Rejestracja: sob lip 20, 2013 9:42 pm

Re: Warsztat - wyposażenie

Post autor: stobejczyk »

Zwracasz uwagę na bardzo ważną sprawę. Nie wyobrażam sobie, żeby warsztat, w zasadzie niezależnie od branży powinien mieć odpowiednią wentylację.

od admina: czytaj regulamin, linki wykasowane
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Warsztat - wyposażenie

Post autor: malwa »

Jeśli chodzi o wyposażenie warsztatów to na pewni super pomysłem są takie pokrowce serwisowe izisportpl/produkty,pokrowce-serwisowe ,a na pewno jest to rzecz przydatna i niewątpliwie buduje prestiż jeśli jest to artykuł z logo Waszej firmy. Moim zdaniem super pomysł na reklamę.
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Warsztat - wyposażenie

Post autor: żiżka »

gdzie się kierować po solidnej jakości regały magazynowe? szukam sprawdzonych podpowiedzi
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Warsztat - wyposażenie

Post autor: arnika »

No właśnie - a co z oponami? Warto znaleźć dobry serwis, który oferuje usługi związane z wulkanizacją. W moim przypadku jest to wulkanizacja Kraków Euro-Wulkan: https://euro-wulkan.pl/ . Polecam serdecznie usługi tej firmy.
ODPOWIEDZ