Planujecie już zakupy świąteczne?

Polecany sklepy z artykułami do firmy i biura
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Planujecie już zakupy świąteczne?

Post autor: Pumpilka »

Jestem ciekawa jak tam wasze zakupy świąteczne.
Macie już wszystko, czy jeszcze czeka was trochę wydatków?
Pyzata
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Planujecie już zakupy świąteczne?

Post autor: Anita12 »

Część rzeczy mam kupione, a część jeszcze przede mną.
Tutaj widziałam, że na Boże Narodzenie gazetka może być niezłym pomysłem.
Wydaje mi się, że to dobry pomysł właśnie, żeby trochę zaoszczędzić.
Można porównać ceny w różnych sklepach i to w zasadzie bez wychodzenia z domu.
Łatwiej tak zaplanować zakupy i w ogóle wydatki.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Planujecie już zakupy świąteczne?

Post autor: Majeczkaa »

Ja ogólnie zakupy spożywcze robię tylko raz w miesiącu i zawsze wtedy kupuje ogromne ilości jedzenia. Na szczęście mam spiżanie i mam gdzie to wszystko trzymać. Wszystkie moje zakupy są zawsze planowane i dzięki temu sporo oszczędzamy. Jednak chyba będę teraz robić częściej zakupy, bo zaczełam kupować napoje priobiotyczne z tej oferty zakreconysloikcompl/napoje-probiotyczne a one maja krótki termin ważności,
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Planujecie już zakupy świąteczne?

Post autor: kapitalna »

Zawsze lepiej z wyprzedzeniem planować zakupy większe. Czy to na święta, czy przed jakąś imprezą. chociaż szczerze? każde zakupy lepiej zaplanować zanim się na nie wyjdzie. Na spożywkę dużo się teraz wydaje, jak można zaoszczędzić to trzeba próbować. Polecam przeglądać regularnie gazetki promocyjne sklepów. Gdzie robicie zakupy? zobaczcie sobie Lewiatan gazetka tu są aktualne promocje w tej sieci sklepów. Mają naprawdę dobrą ofertę i bardzo dobrze zaopatrzone sklepy. Do tego obsługa w nich na duży plus. I świeże produkty, szczególnie marki Lewiatan też polecam kupować.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Planujecie już zakupy świąteczne?

Post autor: Fifi34 »

Zakupy świąteczne warto wcześniej zaplanować, żeby mieć pewność, że niczego nam nie zabraknie. Słyszałam, że w tym sklepie można zaplanować dostawy nawet na kilka tygodni do przodu <naruszenie regulaminu forum> . Działają w Warszawie i okolicach. Zamówicie tam różne produkty spożywcze, także jogurty, jajka czy mrożonki. Wszystko dojdzie świeże, bo posiadają własne komory chłodzące. Na pierwsze zakupy można też uzyskać rabat.
ODPOWIEDZ