Gdzie kupić tanio bramy garażowe?

Polecany sklepy z artykułami do firmy i biura
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Gdzie kupić tanio bramy garażowe?

Post autor: Aleksandra »

Gdzie w internecie można tanio (maksymalnie) kupić bramy garażowe?
Na razie na oku mam sklep bramy24com/ - i tam wypatrzone jedne bramy uchylne
ale chętnie sobie ich ofertę z innymi sklepami porównam, więc jak macie jakies namiary na takie sklepy z brami,
albo może linka do katalogu czy spisy takich firm (nie znalazłam),
to będę wdzięczna.
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Gdzie kupić tanio bramy garażowe?

Post autor: Kawowa »

Chyba najlepiej szukać czegoś lokalnie, w swoim regionie.
Ja bym na Twoim miejscu poszperała w internecie, na jakichś lokalnych portalach itp
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Gdzie kupić tanio bramy garażowe?

Post autor: Rafal »

Ja mogę Ci polecić spróbować szukać okazji na tablicy, tak jest bardzo dużo ogłoszeń, dzięki czemu będziesz mógł dotrzeć do taniego i pewnego sprzedawcy.
Jurek
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 19, 2013 11:28 am

Re: Gdzie kupić tanio bramy garażowe?

Post autor: Jurek »

Jeżeli chcesz kupić tanio to najlepiej przez internet, gdyż jest tam bardzo duzo ofert szczególnie dla amatorów mogą się znaleźć ciekawe opcje jak tablica czy oferia.
alexandra8
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: czw cze 26, 2014 10:12 am

Re: Gdzie kupić tanio bramy garażowe?

Post autor: alexandra8 »

Sprawdź sobie na SPAM Mają bardzo szeroki asortyment, także dobrą bramę też na pewno znajdziesz. Ja też już jestem na tym etapie, sama niedawno szukałam dobrych sklepów no i jakoś postanowiłam kupić wszystko w jednym, żeby niepotrzebnie nie jeździć :)
Ostatnio zmieniony śr lip 30, 2014 4:25 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Gdzie kupić tanio bramy garażowe?

Post autor: Kobite »

Kawowa pisze:Chyba najlepiej szukać czegoś lokalnie, w swoim regionie.
Ja bym na Twoim miejscu poszperała w internecie, na jakichś lokalnych portalach itp
Tutaj się kolego nie zgodzę bo czasy, że najlepiej kupować blisko domu już mineły my np. bramę wjazdową i do garażu zamawialiśmy z ODB Kielce - dlaczego? Bo mieli największy wybór wielu producentów więc mogliśmy porównać, jako, że kupowaliśmy dwie dość drogie rzeczy dostaliśmy zniżkę, a fakt, że oferta to produkty najlepszych firm sprawiła, że nie było obawy o to, że będzie coś nie tak.
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Gdzie kupić tanio bramy garażowe?

Post autor: adik356 »

Ja ostatnio oglądałam ciekawe bramy rolowane na novofermpl/bramy-rolowane/ . Mają tam fajne propozycje w dobrej cenie z szybą realizacją. Warto czasem poszukać takich ciekawych propozycji w sieci. Zawsze dobrze dopasowane.
ODPOWIEDZ