Wirtualny spacer

Polecany sklepy z artykułami do firmy i biura
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Wirtualny spacer

Post autor: kalioppe »

Fajna strona dla wszystkich, którzy chcieliby zaproponować klientom wirtualny spacer po swojej firmie. W ten sposób można zaprezentować jej wystrój szerszemu gronu odbiorców, chociażby za pośrednictwem własnej strony www i sprawić, że na długo utkwi w ich pamięci. Co o tym myślicie?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Wirtualny spacer

Post autor: Dorota40 »

Idea jest faktycznie niegłupia - tylko nie wiesz jak to się przekłada na faktyczne zainteresowanie klientów ofertą firmy prezentowaną w ten sposób?
Tak sobie myślę, że gdyby taki hotel spa nad morzem, w którym byłam rok temu miał taką prezentację w formie wirtualnego spaceru, to kto wie czy szybciej byśmy się na niego nie zdecydowali.
Fotki fotkami ale prezentacja wirtualna "life" czyli online wydaje się być o wiele ciekawsza.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Wirtualny spacer

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Moim zdaniem właśnie hotel który decyduje się na taką wizualizacje swoich wnętrz, prezentuje się jako taki który nie ma nic do ukrycia. Mnie osobiście na pewno bardziej by to zachęciło.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Wirtualny spacer

Post autor: kalioppe »

Tak jak pisałam, moim zdaniem to też fajna opcja.
Ja należę do tych klientów, który lubią wszystko trzy razy sprawdzić, zanim podejmą ostateczną decyzję więc taki spacer na pewno by mi sie przydał.
Jurek
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 19, 2013 11:28 am

Re: Wirtualny spacer

Post autor: Jurek »

Moim zdaniem jest to nie potrzebne, gdyż nikt nie będzie marnować swojego cennego czasu aby sprawdzić sobie jak wygląda firma.
Lukasz
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: pn sie 19, 2013 11:28 am

Re: Wirtualny spacer

Post autor: Lukasz »

Ja uważam, że jest to bardzo potrzebne i moim zdaniem musisz takie coś zrobić koniecznie, ponieważ wtedy klient będzie mógł lepiej orientować się w twoim biurze.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Wirtualny spacer

Post autor: katarynka »

Również uważam, że jest to przydatna rzecz nie tylko dla samych klientów, lecz również przyszłych pracowników, którzy zaczynają pracę w firmie i nie orientują się jeszcze w jej rozmieszczeniu.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Wirtualny spacer

Post autor: kalioppe »

Powiem tak - konieczne to nie jest. W każdej firmie jest dużo ważniejszych wydatków.
Ale jako fajny gadżet przyciągający uwagę klientów jak najbardziej się sprawdza.
ODPOWIEDZ