Dachówka z posypką wulkaniczną

Polecany sklepy z artykułami do firmy i biura
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Dachówka z posypką wulkaniczną

Post autor: Majeczkaa »

Ktoś z Was może zdecydował się na to, aby swój dach pokryć blachodachówką z posypką wulkaniczną? Jest to opcja, na którą trafiłam tutaj: gerardroofspl/ i prawdę mówiąc bardzo mnie zainteresowała. Jestem ciekawa, czy może macie z nią jakieś doświadczenia i co jesteście powiedzieć na temat jej wad, zalet, opłacalności i tak dalej. Słyszałam, że bardzo dobrze znosi wichury i inne ekstremalne kaprysy pogody – co po przejściu cyklonu Benneta tym bardziej wydaje mi się potrzebne :P.
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Dachówka z posypką wulkaniczną

Post autor: Hyorin »

Co daje taka posypka? Dach jest bardziej trwały czy może lepiej wygląda? Jak to się prezentuje?
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Dachówka z posypką wulkaniczną

Post autor: Leosia »

By zacząć myśleć o pokryciu dachowym zacznijcie najpierw się rozglądać za ekipą, która wykona porządnie konstrukcję dachową - to bardzo ważne, bo dach jest w końcu najważniejszą konstrukcją w naszym przyszłym domu. Jeszcze wcześniej musicie poszukać i wybrać odpowiedni dla waszych potrzeb projekt budowlany ,który musi odzwierciedlać wasze pragnienia oraz oczekiwania względem domu. Nam udało się znaleźć projekt budowlany w pracowni Mg Projekt - <naruszenie regulaminu forum> , trwało to jednak około 3 miesięcy. Otrzymaliśmy prócz projektu upust cenowy na zakupiony projekt - trwa aktualnie promocja wiosenna, to 20 mniej za zakupiony projekt budowlany.
ODPOWIEDZ