Serwis komputerów w Wawie

Polecany sklepy z artykułami do firmy i biura
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Serwis komputerów w Wawie

Post autor: Dorota40 »

Jeśli trafia wam się czasem jakaś grubsza naprawa komputera czy laptopa w Warszawie,
to polece: Serwis komputerów na Złotej, Warszawa - bardzo porządnie mi ostatnio pozdejmowali wirusy z komputera, i jeszcze do tego nie zdarli skóry finansowo, więc jeśli cos - można iść jak w dym.

Hawk:)
Pan Strach
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Serwis komputerów w Wawie

Post autor: kalioppe »

Ok, już sobie zapisuję.
Bardzo prawdopodobne, że niedługo przeniosę się do Warszawy, a że z komputerem pracuję na co dzień będzie jak znalazł.
Jurek
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 19, 2013 11:28 am

Re: Serwis komputerów w Wawie

Post autor: Jurek »

Dziękuje za kontakt, jednak moje laptopy z proline są aktualnie bez awaryjne i tak muszą nadal się trzymać :)
Lukasz
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: pn sie 19, 2013 11:28 am

Re: Serwis komputerów w Wawie

Post autor: Lukasz »

Dorota40 pisze:Jeśli trafia wam się czasem jakaś grubsza naprawa komputera czy laptopa w Warszawie,
to polece: [Serwis komputerów na Złotej, Warszawa - bardzo porządnie mi ostatnio pozdejmowali wirusy z komputera, i jeszcze do tego nie zdarli skóry finansowo, więc jeśli cos - można iść jak w dym.

Hawk:)
Korzystam z tego samego serwisu! Obsługa tam jest niesamowita i bardzo dobra, także dziękuje tobie i temu serwisowi :)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Serwis komputerów w Wawie

Post autor: siedemosiemdwa »

A znacie jakiś serwis na Śląsku? Zalałam wczoraj laptopa i muszę z nim gdzieś pojechać zaraz po pracy.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Serwis komputerów w Wawie

Post autor: designerka »

Na Śląsku nie znam. Pytaliście o Warszawę - tam znajomy korzystał z naprawy laptopa Warszawa itprojekt.pl. Jest zadowolony. Nie czekał zbyt długo, więc nie brał komputera zastępczego, ale tam mają. Ceny są konkurencyjne. Wydaje mi się, że warto zaznaczyć, że na naprawy dają gwarancję.
ODPOWIEDZ