Zainwestować w okna pasywne?

Polecane sklepy z asortymentem do ogrodu i na taras
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Zainwestować w okna pasywne?

Post autor: Anita12 »

Myślicie, że warto zainwestować w okna pasywne?
Jak one się sprawdzają w praktyce? Ktoś z was miał z nimi coś więcej do czynienia?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Re: Zainwestować w okna pasywne?

Post autor: Mikowicz »

Moim zdaniem to całkiem fajne rozwiązanie, które pomoże nieco ograniczyć wydatki na ogrzewanie.
Tutaj internormcom/pl-pl/konsultacje/okna-do-domu-pasywnego/ widziałam coś takiego.
Na tej stronce piszą więcej o tym, jak sprawdzają się takie okna pasywne.
Myślę, że warto będzie tam sobie poczytać co nieco.
Zawsze to już jakieś rozeznanie :)
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Zainwestować w okna pasywne?

Post autor: adik356 »

Okna tak naprawdę wiele firm ma do zaoferowania. Mi się oferta okien pcv spodobała firmy drutex.pl . Mają też w ofercie swojej super drzwi czy rolety. Czasem warto kupić wszystko w jednym miejscu i mieć sprawdzone.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 386
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Zainwestować w okna pasywne?

Post autor: niewazne »

Polecam wybrać się do Ekoplastu ( tutaj jest strona ich firmy: ekoplast-groupcom/pl/okna/ ). Rok temu wstawiali nam okna do mieszkania. Nie mogliśmy się doprosić o wstawienie nowych okien przez spółdzielnię tak więc trzeba było działać na własną rękę. Jesteśmy zadowoleni. Okna wykonane bardzo porządnie . Prezentują się dobrze pomimo,że jest to materiał pvc a nie drewno. Zabudowa wielokomorowa tak więc jest w domu ciepło. Zimą nie musieliśmy aż tak bardzo odkręcać kaloryferów . Mielismy dzięki temu spory zwrot z ogrzewania. Montaż jak pamętam również był sprawny. Panowie przyjechali zamontowali wszystko w ciągu 1 dnia.
ODPOWIEDZ