TOP sklepy z narzędziami

Polecane sklepy z asortymentem do ogrodu i na taras
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

TOP sklepy z narzędziami

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

TOP sklepy z narzędziami
Gdzie kupujecie, które sklepy internetowe i tradycyjne oferujące narzędzia najbardziej przypadły wam do gustu i dlaczego, no i oczywiście marki sklepów z tradycjami.

To dobre miejsce by coś polecić, lub podać namiar na nowinkę.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: TOP sklepy z narzędziami

Post autor: Dorota40 »

Nie wiem czy TOP, ale u mnie się sprawdziły sklepy:
  • narzędziowypl (<-- tu opinie do poczytania)
  • ogrodosfera.pl (nie znalazłam opinii w necie, ale dobry jest)
  • ogrodniczypl (też opinie)
Obywatelski obowiązek spełniony:)
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: TOP sklepy z narzędziami

Post autor: Aleksandra »

Ja też uważam, że Ogrodosfera to bardzo porządny sklep - ceny mają OK, wybór - w dziale ogrodniczych narzędzi bardzo duży. No i ogólnie bez szajsu :)
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: TOP sklepy z narzędziami

Post autor: katarynka »

hehe...piszesz "bez szajsu"...a ja przeczytałam "bez szału" i tak sobie myślę "coś mi się ta Twoja wypowiedz nie zgadza" no cóż może to wina poniedziałku...i tego, ze jeszcze sie nie obudziłam, jeszcze nie kupowałam nic na ogrodosfera.pl, ale skoro polecacie to może przy następnej okazji skuszę się
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: TOP sklepy z narzędziami

Post autor: Pumpilka »

W tym sklepie narzedziowypl który podaliście wyżej ja też coś kupowałam z rzeczy młotkowo-śrubkowatych dla partnera (zestaw) - obsługa ok, ceny na znośnym poziomie, ogólnie zadowolona jestem:)
Polecam
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: TOP sklepy z narzędziami

Post autor: yettie »

Jeśli chodzi o farby to polecam zakupić takie. Są idealne do malowania ogrodzeń, dachów, rynien, konstrukcji stalowych, stali, żeliwa alluminium oraz do pierwszego oraz renowacyjnego malowania powierzchni lakierowanych proszkowo. Farba Stahldur jest nowoczesna, jednoskładnikowa, szybkoschnąca, farba antykorozyjna na bazie spoiwa akrylowego.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: TOP sklepy z narzędziami

Post autor: Majeczkaa »

Jeśli posiadasz ogród, powinieneś zaopatrzyć się również w narzędzia ogrodnicze, niezbędne do jego pielęgnacji. Stalową przyczepkę do traktora kupicie w sklepie mtdskleppl/przyczepka-stalowa-do-traktora-ogrodowego-227-kg Zestaw narzędzi, jaki powinien posiadać każdy ogrodnik, czy to amator, czy fachowiec, składa się z grabi, motyki, pazurków oraz szpadla lub łopaty. Dzięki drobnym narzędziom zawsze utrzymasz porządek w swoim ogrodzie i wszystkie drobne prace w ziemi wykonasz na czas. W utrzymaniu porządku pomocne będą również sekator lub nożyce ogrodowe, dzięki którym przytniesz gałęzie, nadając drzewom, krzewom i żywopłotom odpowiedni kształt i wysokość.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: TOP sklepy z narzędziami

Post autor: kapitalna »

Oczywiście, że tak. Osobiście wszelkie narzędzia ogrodnicze kupuję online w sklepie sklepogrodniczyolzapl . Raz, że duży wybór to jeszcze cenowo lepiej wypadają niż w stacjonarnych marketach ogrodniczych. Brakuje mi jeszcze tylko dobrej kosiarki, bo stara 15-letnia już trochę niedomaga. Ale to dopiero na wiosnę o tym pomyślę
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: TOP sklepy z narzędziami

Post autor: Martis04 »

Może to zabrzmi śmiesznie, ale często dobre narzędzia udaje mi się kupić w Lidlu. Są naprawdę niezłej jakości.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: TOP sklepy z narzędziami

Post autor: AlaKawa »

Jestem pewna, że dobrych sklepów z narzędziami nie brakuje na naszym rynku. Niemniej jednak w przypadku sprzętów niezbędnych do obróbki blachy, zdecydowanie godną polecenia ofertę posiada topzalcompl/gilotyny-do-blachy-nozyce-gilotynowe,554 . Znajdziemy tutaj także innych artykułów, przeznaczonych do prac o różnym charakterze. a co więcej, w razie jakichkolwiek problemów, zawsze możemy liczyć na wsparcie ze strony obsługi.
ODPOWIEDZ